euro truck simulator 2

1 /
12345678910 12345678910
19 ekim itibariyle çıkmış olan tır sürme simülatörü. birinci oyunla kıyaslanırsa daha başarılı olmuş. aynaların ayarlanması güzel bir ayrıntı olmuş. karınca hızında giden araçları düzeltmişler artık araçlar gelip sizi sollayabiliyor.ayrıca saçma sapan sağ üstte duran harita yerine güzel bir navigasyon sistemi eklenmiş.radyoya oldukça fazla kanal eklenmiş.en son güzelliği ise oyunun türkçe olması.adamlar heralde anladı türk insanın tır şöförü olma merakını *

3 ay falan sonra gelen edit: ilk zamanlar gibi sarmasada oyunu hala oynuyorum.

6 ay sonra gelen edit: tabiri caizse oyunda paranın amına koydum. nakliyat işine girmek lazım.
alkolü seven adam alkolü seven adam
hayatımda oynadığım en iyi tır kullanma simülatörü. grafikler son derece başarılı.

oyuna camdan sarkma bile eklenmiş.
gidiş-geliş yollarda karşıdan gelen olmadığında arkanızdaki araba sizi solluyor. başarılı bir uygulama.
sellektör yaptığımızda önümüzdeki araç şerit değiştirmiyor maalesef.
yeşil başlı gövel ördek yeşil başlı gövel ördek
yeni başladığım, ilginç ayrıntılara sahip oyun. dinlenmeden uzun süre sürüş yaptığınızda önce esnemeye başlıyorsunuz. park yeri uyarısı veriyor. yola devam edildiğinde esnemeyle beraber gözler kapanmaya başlıyor, ekran kararıyor. aracı parka çekip dinlendikten sonra tekrar yola koyuluyorsunuz.

yükü boşaltmak için aracı geri geri park etmeye çalışmak da benim için büyük sorun oldu. çoğu zaman uğraşmadan geçiyorum.
kahve içme tanırlar kahve içme tanırlar
laptopıma neden soğutucu usb fan aldığımı bana hatırlatan oyun.

500 küsür mb. oyun kasmaz dedik de şu an bilgisayarım bütün salonu ısıtıyor.

sonuç olarak usb fan nokia şarj aletine bağlanır ve seksi bir oyun deneyimi yaşanır.
anarchistrockstar anarchistrockstar
kendi şirketinizi kurup şoförleri de işe aldıktan sonra boka sarmaya başlayan oyundur. valiant marka tırlar, 16. seviyeye ulaşmanızla 750 beygirlik motor takılabilir hale geliyorlar ve bu oyundaki en iyi tıra sahip olacağınız anlamına geliyor.
en iyi tır sizde, şoförler çatır çatır para getiriyor... sonrasında sadece tır sürmek kalıyor size. rekabet vs. bir şey olmadığı için o da sıkıyor bir yerden sonra.
strangechild strangechild
son derece başarılı bir simülasyon oyunu. klasik tir kullanıp yük taşıma oyunu olarak değerlendirebilir fakat seleflerine göre çok daha gelişmiş bir oyun mekaniğine sahiptir.
örneğin, 6 adet ayna ve ayrı ayrı yön ayarlarını yapabilirsiniz. onun dışında oyunun içindeki yüzlerde alet ile tirinizi kişiselleştirebilirsiniz. aynları değiştirirsiniz, kapı basamaklarını krom yaparsınız, beyaz yanaklı lastik alırsınız, korna-far falan takabilirsiniz gibi gibi.
oyunda 7 tane tir markası bulunmakta. oyun başında tıra sahip değilsiniz ve şoförlük yapıyorsunuz 1-2 yükten sonra hemen bankadan mesaj geliyor 'araç almak isterseniz krediniz hazır' gibisinden ve tabiki başlıyorsunuz düşük seviye tir ile yollara koyulmaya.
seviye var gayet iyi ayarlanmış beceri puanları var uzun yol, hassas yük gibisinden iyi düşünülmüş. ingiltere var trafik soldan akıyor. belli süre sonra kendi filonuzu kuruyorsunuz. oyunda pek bir rekabet veya yarış söz konusu değil alttan müzik açıp kafa boşaltmak için bire bir.
ayrıca onunun bir sürü modu yaması bulunmaktadır. sıkıldıkça yükler siler denersiniz. diğer truck oyunlarından çok daha iyidir
kohen gadol kohen gadol
bu oyun böyle oynanır diyerek oda arkadaşımın üzerini çıkartıp beyaz askılı atlet, g27 logitech direksiyon seti ve ferdi tayfur-orhan gencebay- güllü üçlüsünün şarkılarını açması sonucu öğrendiğim tır sürüşü simülasyonu. keşke böyle tanımasaydım seni.
12345678910 12345678910
steam yaz kampanyaları kapsamında fiyatı 9.99 dolara düşmüş mükemmel simulator.(indirim son 15 saat geçerlidir.)bence kaçırılmaması gereken bir oyun.
mephistophieles mephistophieles
bir süre sonra sıkan simulator ama şuana kadar yapılan ve geliştirilebilen en iyi tır simulatorudur.

en iyi tırı aldın,güzel bir şirkette kurdun e oyunda zaten rekabet desen yok oyunda tek bir şirket var o da bizim şirketimiz oluyor.

parayı kazan kazan nereye kadar arkadaş zaten en iyi tıra sahipsin.
lejyoner16 lejyoner16
başlığı görene kadar masaüstündeki ets2 kısayolundan bihaber olduğum, içinizde bir parça tırcılık ruhu varsa trafik kurallarına, hız sınırına vs. bunlara dikkat ederek zevk alabileceğiniz bir oyun. mümkünse dfgt ile oynayın klavyeden aldığınız keyfi 48 katına çıkarın.
buralareskidenhepinternetti buralareskidenhepinternetti
son resmi yamasıyla tüm tır hayranlarının kabusu olan 90km/s hız limitini oyun ayarlarından kaldırabilmek artık mümkün. böylece moda yamaya gerek kalmadan da tırınızın torku el verdikçe sol şeriti kapatabileceksiniz.

belki de kullanılmayı hakeden tek mod tsm 3.5 map modudur. ne var bu modda derseniz oyunun orjinal haritasına ilave olarak 107 yeni şehir geliyor ve toplam şehir sayısı 180 e çıkıyor. ispanya, yunanistan, portekiz, danimarka, hırvatistan gibi ülkelerin yanı sıra kuzey afrika ülkeleri tunus, libya, cezayir de oyuna dahil oluyor. hatta kuzey afrika kıyı şeridinden ta mısır'a, iskenderiye'ye dek gitmek mümkün.

bu modla birlikte, tır simülasyon oyunlarını ilk atası hard truck'tan itibaren eksiksiz oynamış biri olarak söyleyebilirim ki, gelinen en iyi noktadadır bu oyun. daha iyi olabilir mi? elbette olabilir, şehirler daha dinamik, daha canlı ve daha büyük olabilir.

bununla birlikte ets 1 e göre çok daha kaliteli yollar ve şehirler mevcut zaten. her şehir birbirinin aynısı değil, her yol da aynı değil. saatlerdir kamyon başındayım ve sıkılmak yok. bazen uykum geliyor gözlerim yanıyor ama gideceğim yere varmadan da inmiyorum tır koltuğundan.

hadi yolumuz açık olsun.
ölümsüz kelebek seyfi ölümsüz kelebek seyfi
beyaz atlet giyiyoruz, son paramız dahi olsa uzun malboryo alıyoruz, oturuyoruz başına. leipzig virajlarında ibrahim erkal, müslüm gürses, grup seyran dinleye dinleye geziyorum.

bir zamanlar fakir fukaraydık bankaya borcumuz vardı yegenim... dişimi tırnağıma taktım geceli gündüzlü çalıştım, şimdi avrupanın her tarafında garajlarım, emrimde çalışan şoförlerim var. milyon dolarlarım var.

sonra fark ettim ki oradaki para gerçek değil. o kadar param olunca bir süre intihar etmeyi düşündüm. ama müthij bir oyundur .
1 /