ev temizliği

1 /
viwowdi viwowdi
2014 ağustos ayında kurulmuş olan life vizyon temizlik, 2017 kasım ayı itibariyle life vizyon temizlik sanayi limited şirketi olarak kurumsal yapısı ile alanında deneyimli elemanlarla ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak temizlik alanında hizmet vermektedir. ev, dış cephe ve inşaat sonrası temizliğinde üstün standartlarda personeli hizmetinize sunan firmamız, ayrıca okul, hastane, otel, fabrika, fuar, ofis temizliği gibi alanlarda da hizmet vermektedir. firma çalışanlarımız ssk güvencesinde olup, haftalık, aylık ve 15 günlük abonelik sistemleri ile fiyat/hizmet konusunda rakipsizdir. ankara il geneline kesintisiz ve %100 müşteri memnuniyeti ile temizlik hizmeti sunmaktayız.

www.lifevizyontemizlik.com
poppy poppy
sakiz gibi carsaflar camasir suyu ile bir güzel yikanmistir...
toz alinmis, halilar süpürülmüs, camlar silinmis...
tuvalet lavabo mis...mutfak ise bal dök yala...

aksam olur o tertemiz evde mumlari yakarsin...mis gibi sabun gibi kokar ev...mum isiginda hersey piril piril parlar! ne de güzeldir...
deep thinker deep thinker
tek kişinin üzerinde olduğunda ciddi zaman alıyor. tezgahta 1 tabak bardak bile olmasın halinin üzerinde beyaz iplik yün tüy olmasın ütü birikmesin çamaşır birikmesin denirse kişi kendi kendinin hizmetçisi olur çıķar.
durbinin alternatif testi durbinin alternatif testi
odaklanarak yaptığımda saatlerce hiçbir şey düşünmüyorum. bakmayın siz, müthiş terapi. sadece çamaşır suyunun sınırını ayarlamaya dikkat edilmeli.

hoş, saatlerce dip köşe de yapsanız, düzenli olarak da yapsanız anneler asla beğenmeyecek.
ürkek ürkek
sevenlere imrenmemek mümkün değil. şaka şaka...

temizlik gibi bir kavram nasıl seviliyor hayretler içindeyim. temizlik yapmıyorum diyecek kadar prensesler içinde de yetişmedim baba ocağında. el mahkum yapmak zorunda kalıyorsun. ama sevme işin içine girince ben pek anlamlandıramıyorum ya. tertemiz bir bahar havası, küçük bir sahil yürüyüşünün ardından denize karşı içilen bir kahvenin yerine evde kalıp çamaşır sularıyla boğuşmak...düşüncesi bile iğreti.

bedenen yorulup rahatlama hissini elde etmek istiyorsan zaten spor gibi bir olgu söz konusu. hem narin ellerin çamaşır sularıyla boğuşurken etkilenmez hem de vücudunun dengesi için yapman gereken bir aktiviteyi yapmış olursun.

sevenlere diyecek sözüm yok tabii.
yürüyen adam yürüyen adam
2 senedir silmeyi planladığım raf tozlarını az önce temizledim. hazır gazı almışken duvardaki resimlerin de yerleri değişmesi gerekiyordu onları da yaptım ve üzerine üşenmeyip bir süre önce alıp yanlış montaj yaptığım fakat üşendiğim için öyle kullandığım dolabın kapaklarını da düzelttim. çok mutluyum önümüzdeki 5 yıl falan bir daha girmem bu işlere.
hurrianes hurrianes
miss gibi klorak kokusu. bütün evi temizlediğinizi düşünün temizlik derken bir süpürge bir de yerleri silme yeter tabi bir de toz. her yer domestos falan kokuyor böyle. sonra akabinde nevresimi değiştirmişsiniz. üstüne bir de duş. allahım o gece o uyku kadar tatlı gelen başka bir şey daha olamaz.
1
orki orki
valide hanım çalışan bir kadın olduğu için ev temizliğinden yemeğe kadar her şeyi çok erken yaşta yapabilmeye başladım (gerçi bizde kültürel öğreti olarak ev ve sosyal hayattaki tüm görevler ortaklaşa yapılır).
bugün baştan sona ev temizliği yaptım.
ev temizliği bana iyi geliyor,açıyorum müziği bir de mis gibi.özellikle lavaboları cifleyip sonra duruladıktan sonraki cif kokulu parıldayan lavaboya bayılıyorum. ev temizliği sonrası bir duş ve hemen ardından tertemiz evde içilen bergamot kokulu çay beni bitiyor.çay bitince de kitap okuyarak uyuyakalıyorum,çok güzel oluyor.
tuzukuruhahahi tuzukuruhahahi
geçen hafta yapmadım bu hafta da yapmadım şu saat oldu hala yapmadım daha da yapmaya niyetim yok ajfjrjmk!
bu durum olmayan moralimi daha da alt üst ediyor.
allah'tan bulaşık yok. tek tesellim.. insan nelerden medet umuyor anmk!
yerler toz içinde evi süpürmeyi düşünmüyorum.
bismillahirahmanirahimof bismillahirahmanirahimof
yanlız yaşıyorsanız evin en zahmetli işidir. eskiden yemek yapmayı zahmet sanardım da evimde yaşadığımdan beri yemek yapmanın zevk işi olduğunu gördüm. asıl zahmet temizlikte. lanet olası.
siyah nokta siyah nokta
sürekli tekrarlanması gereken şey.

evin mevcudu 1 insan, 1 kedi. ben hafta içi bütün gün işteyim, evin asıl sahibi kedi. hava hala dengesiz ve serin, pencere sabah-akşam 15 dk. havalandırma dışında açılmıyor. haftada 2 kez bu ev süpürülüp siliniyor ve haftada en az 1 kez halılar fırçalanıyor. bunlara rağmen her temizlikte toz ve kir had safhada. nasıl kirleniyor bu ev? biri bunu bana açıklasın lütfen.
1 /