ev temizliği

viwowdi viwowdi
2014 ağustos ayında kurulmuş olan life vizyon temizlik, 2017 kasım ayı itibariyle life vizyon temizlik sanayi limited şirketi olarak kurumsal yapısı ile alanında deneyimli elemanlarla ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak temizlik alanında hizmet vermektedir. ev, dış cephe ve inşaat sonrası temizliğinde üstün standartlarda personeli hizmetinize sunan firmamız, ayrıca okul, hastane, otel, fabrika, fuar, ofis temizliği gibi alanlarda da hizmet vermektedir. firma çalışanlarımız ssk güvencesinde olup, haftalık, aylık ve 15 günlük abonelik sistemleri ile fiyat/hizmet konusunda rakipsizdir. ankara il geneline kesintisiz ve %100 müşteri memnuniyeti ile temizlik hizmeti sunmaktayız.

www.lifevizyontemizlik.com
poppy poppy
sakiz gibi carsaflar camasir suyu ile bir güzel yikanmistir...
toz alinmis, halilar süpürülmüs, camlar silinmis...
tuvalet lavabo mis...mutfak ise bal dök yala...

aksam olur o tertemiz evde mumlari yakarsin...mis gibi sabun gibi kokar ev...mum isiginda hersey piril piril parlar! ne de güzeldir...
sessiz ses sessiz ses
babamla birkaç aydır annemden devraldığımız olaydır. bölüştük mevzuları hafta sonları o süpürüyor ben siliyorum falan. annem de ufak tefek toz alma işlerine falan bakıyor. çoktandır yemekleri de babam yapıyor bu arada. hamarat bir babaya sahibim ama kendimden utanıyorum onu gördükçe. babam gibiler ne aç kalır ne açıkta abi. ben 1 ay yalnız kalsam cozutuyorum. 5 sene gurbette nasıl yaşadım bilmiyorum.
deep thinker deep thinker
tek kişinin üzerinde olduğunda ciddi zaman alıyor. tezgahta 1 tabak bardak bile olmasın halinin üzerinde beyaz iplik yün tüy olmasın ütü birikmesin çamaşır birikmesin denirse kişi kendi kendinin hizmetçisi olur çıķar.
durbinin alternatif testi durbinin alternatif testi
odaklanarak yaptığımda saatlerce hiçbir şey düşünmüyorum. bakmayın siz, müthiş terapi. sadece çamaşır suyunun sınırını ayarlamaya dikkat edilmeli.

hoş, saatlerce dip köşe de yapsanız, düzenli olarak da yapsanız anneler asla beğenmeyecek.
ürkek ürkek
sevenlere imrenmemek mümkün değil. şaka şaka...

temizlik gibi bir kavram nasıl seviliyor hayretler içindeyim. temizlik yapmıyorum diyecek kadar prensesler içinde de yetişmedim baba ocağında. el mahkum yapmak zorunda kalıyorsun. ama sevme işin içine girince ben pek anlamlandıramıyorum ya. tertemiz bir bahar havası, küçük bir sahil yürüyüşünün ardından denize karşı içilen bir kahvenin yerine evde kalıp çamaşır sularıyla boğuşmak...düşüncesi bile iğreti.

bedenen yorulup rahatlama hissini elde etmek istiyorsan zaten spor gibi bir olgu söz konusu. hem narin ellerin çamaşır sularıyla boğuşurken etkilenmez hem de vücudunun dengesi için yapman gereken bir aktiviteyi yapmış olursun.

sevenlere diyecek sözüm yok tabii.