evde erkek reis ise kadın itaat etmelidir

toshiro toshiro
eskiden bu başlıkları gördüğümde sözlüğün hangi trollü ne saçmalamış diye tahmin yürütüp bakıyordum, şimdilerse ise bu açıklama acaba hangi ba(ş)kan, hangi cemaat liderinden geldi diye bakıyorum. troller bunların yanında yine iyi, adamlar belki de gerçek düşünceleri olmamasına rağmen ilgi çekmek, gündemde olmak amacıyla yazıp geçiyorlardı. şimdikiler ise, sırf bunları duyurmak adına röportaj verip basın toplantıları düzenliyor.

insan trolleri bile özleyebiliyormuş demek ki bilhassa zeki olanlarını.
2
nemlendirici kullanan ebu leheb nemlendirici kullanan ebu leheb
bir bilimkurgu filmi vardı. ismini şu an anımsamıyorum.

uzaylılar dünyayı ele geçirmek için virüs gibi birşey salar. bu virüs insanlarda öfke patlamasına neden olur. erkekler kadınları öldürmeye başlar. karısını, kızını, yolda gördüğü kadını... kadınlar bitince oğullarını öldürürler. gücü yetene yani. en sonunda da birbirlerine dalarlar.

islamcılar'ın kadın düşmanlığının bu filmdeki senaryodan tek farkı: kadınları kapatıp seks kölesi haline getirmek istemeleri.

yalan mı?
vatican vatican
muhtemelen kurandan haberi olmayan tatlı su müslümanlarına ''hede, höde'' diye tepki verdiren söz.
bu zamanda cahillik de zor azizim...
olea olea
git gide araplaşan zihniyetin mahsulleri.. ben sizin hanınız ım dedikten sonra eşini işaret ederek o da benim han ım diyen ataların torunları olmayı beceremeyip kadınlarınızı kırk kilit altında, kara örtülere hapsederek koruyacağınızı sanıyorsunuz ya o kadınlar size itaat ediyor görünürken boynuzlarınızı bileyecekler haberiniz olsun.
scott the dick scott the dick
artık şu beyanlara, resmi açıklamalara şaşıranlara ben daha çok şaşırıyorum amk. sanırsın finlandiya'da yaşıyoruz da aniden böyle bir çıkış yaptılar ülkede... ortadoğu'da yaşıyoruz, burada bir realite bunlar. yapacak bir şey yok.