evden eve nakliyat

1 /
metropolsalagi metropolsalagi
ilk taşınma deneyimimde (daha doğrusu acemiliğim),yeni taşınacağım evi boyayan boyacı grubuna "kendi boyadıkları eve eşyaları daha dikkatli taşırlar" şeklindeki dahiyane buluşumla taşıttığım;taşındığım binanın üçüncü kat balkonundan çürümüş naylon iple sallandırdıkları iki metrelik masif ahşap kilerin düşürülerek sokağın ortasında gümlemesi neticesinde vazgeçemediğim taşıtma biçimi. bu işin piri de roman kardeşlerimizdir ayrıca. bir eşya ancak bu kadar düzgün ve kusursuz taşınabilir. parayı almadan önce "abicim bi bakasın eşyacıklara,zararımız olmuş mudur sana?" şeklindeki sorusuyla da sahip oldukları iş ahlakına tapmama sebep olmuşlardır. hepsinin göbeciklerinden öperim buradan.
zetinko zetinko
efendim, anlaşma esnasında eğer adamlar yarım ağızla konuşuyorlarsa sakın ama sakın iş yaptırmayınız!

arkadaş evini taşıdı ve başına gelenler:

1 - vitrinin ayna konulan kocaman dolabının arka kısmında kocaman bir kırık.
2 - kitaplığın yan tarafı parçalanma şeklinde kırık.
3 - derin dondurucunun her tarafında nokta ve çökmeler halinde ezikler. buzdolabında arıza da mevcut, inanılmaz elektrik tüketiyor.
4 - buzdolabının arka tekerleği yok! nasıl bıraktılarsa yere artık, tekerleği kırmışlar ve kaybolmuş! ki buzdolabı dandik bir ürün de değil, arçeliğin 8180 gibi hayvani sağlam bir modeli!
5 - ve daha sayamadığım bir kaç önemli zarar.
pediatri bölüm şefi pediatri bölüm şefi
herkül kudretinde çalışanları barındıran firmalardır. evden eve taşıma kamyonu görüp şöyle bir eşya taşıyan dayılara baktığınızda; sırtında çamaşır makinesi, boynunda bohça, kafasında kutu taşıyabilen kimseler görüp şaşırmamak gerekir.
o kadara kadar o kadara kadar
adından da anlaşılacağı üzere özellikle taşınma olayları için verilen bir hizmettir. tabi her şeyin olduğu gibi bu hizmetinde belirli bir bedeli bulunmaktadır.
kızıl kurt kızıl kurt
iyi bir firmayla beraber eşyalar taşınırken yanlarında bulunmanız gereken firmalardır. özel ve değerli eşyalarınızı kendiniz hazırlayıp arabanıza koyarsanız ne hırsızlık vakasıyla karşılaşırsınız, nede kaybolan bir eşya için kimsenin günahını almazsınız. yanlarında bulunmanızın sebebi bazen eşyalara çarpıp zarar vermeleri. siz yanlarında bulununca daha bir özenli hareket ediyorlar. eskiden her 3-4 senede bir taşındığımızdan çok mobilyamızda göçük falan olmuştu çarpmalara bağlı. beyaz eşyalarda ise çizilmeler.
fyodorpavlovich fyodorpavlovich
400 km mesafeye 2000 lira istiyorlar. adamların tek artı özelliği cephe asansörü kurmaları ama o da hava şartlarına bağlı çalışıyor. bir anlamı yok yazın çalışmıyorsanız.
greensky greensky
ev taşımanın en meşakkatli kısmı. bu haftasonu için en acilinden bir firmasını aramaktayım. parasında değilim bir beyaz eşyalar bir de oda var zaten. bilen, memnun kalan varsa önerileri alırım.
nickimisevmebenisev nickimisevmebenisev
hadi kırılanı döküleni anlıyorum da benim evi taşımaya gelen şirketlerden birinin varilinde (varille eşya taşımak nasıl bir cin fikirlinin işiyse o da ayrı bi mevzu) milletin düğün fotoğrafları duruyordu ya :)) içim acıdı resmen sahibine .. arayıp duruyordur gariplerim dedim nereye koymuştum acaba diye ..:) tabi benim eşyaların bir kısmı şimdi kimlerin elinde o da ayrı bir muamma :d
1 /