evinde şort giyen kadının şikayet edilmesi

1 /
jean paul marat jean paul marat
ankara'da yaşanmış. evet, bir kadın evinde şort giydiği için sapık çöl vahşileri tarafından dinsel tacize maruz kalmış.

"bugün de yönetici evde şortla dolaştığıma ve evimin gözetlendiğine dair 'şikayet' geldiğini söyledi, evet kendi evimde şort giydiğim için evi izleyenler beni yöneticiye şikayet etmiş tam olarak, yönetici perdelerimi kapalı tutmam konusunda 'benim iyiliğim için' beni uyardı. sokakta rahat yok, mekanda rahat yok, kendi evimizde bile bize karışma cüretini nasıl gösteriyor bu adamlar? nerede nasıl yaşayacağız biz! gidip polis çağırıp tutanak mı tutturayım, mahallede olay mı çıkartayım, delirmek işten bile değil. bıktım."


1
bitli piyade bitli piyadeevet haberi okuduktan sonra tepkim bu şekilde oldu. lan sokakta karışıyorsunuz, karışmkla kalmıyor darp ediyor taciz ediyorsunuz.
demek ki evleri de gözetliyor bu pezevenkler. bariz bir şekilde özel hayatın ihlali söz konusu ama demek ki önemli olan bu ihlal değil bir kadının evinde şortla gezmesi ki muhtemelen şikayetçi olan ahlaklı (!) birisidir.
bu ülke daha da yaşanmaz hale geliyor. ne diyeyim ülkeyi bu hale getirenlerin amına koyayım.
di mi ya di mi ya
izmirde yaşıyorum, doğal olarak şu anlatılabları duyduğumda; uzaylılar dünyayı işgal etmiş deseler daha az şaşırırım.
manyak mısınız lann ???
donsuz gezerim evimde sanane dingil.
tövbe estağfurullah, donumuzun rengini de soralım mı giyerken. belki tahrik eder.
kopsun lan şu cehennem.
herkes yerini bilsin, yoksa sınav öncesi, salakların, benim cevabım doğru, ben 100 alıcam demesi kadar kabus bir haldeyiz.
wolverinehayranıhatun wolverinehayranıhatun
doğru düzgün bir kaynak ve de olayın perdearkasını da okumadan kati surette inanmayacağım durum.
çöl sıcaklarında evde don sütyen takılan bir insanım.balkona kısacık şortlarla çıktığım da çok olmuştur.sosyete ilçelerde de yaşamıyorum.hiç sıkıntı yaşamadım.hayır yani millet bu kadının evinin içini nereden görebiliyor ki? yönetici perdenizi kapatın demiş, mk etrafında inşaat amelesi, sapık komşu oğlu falan oldugunu bile bile bir insan perdelerini neden açık tutar ki?
deist bir insanım, hemen saldırmayın sen de onlardan mısın falan ama yaşadığın toplumun sosyal kodlarından bihabermiş gibi takılmak da neyin kafası?istediğin yerde istediğini giy de evin perdeleri açık şekilde içeriyi izletmenin mantıklı bi açıklaması yok.kusura bakmayın

edit: bir kere de bir okudugunuza hemen atlayıp tepki vermek yerine haberin troll ya da fitne amaçlı olup olmadığını sorgulamayı deneyin. arka planı sorguluyorum, eksi alıyorum bu da başka bir zorbalık.biraz beynin ve de cesaretin varsa sorguladığım şeylerin cevabını özel mesajdan ya da yoruma ekleyiver korkakça anonim eksilemek yerine? yok ama hemen gaza gelmeyi çok severiz biz

edit2: ne arar sizde o göt, o mertlik sizde? provokasyoncular.
1
ofansif sol bek ofansif sol bek
minibüste şort giyen kadına saldıran çomar, maçka parkı'nda çağla köse'yi rahatsız eden güvenlikçi, evinde şort giyen kadını taciz eden çomar sürüsü... lafa gelince "türbanlı bacılarımızı yıllarca üniversiteye almadılar, zulmettiler" de, icraata gelince şort giyen kadınlara saldır, tehdit et. o zulümse bu ne oluyor sayın amcık hoşafı? şu siyasal islamcılar kadar tiksindiğim bir kitle yoktur. her türlü boku yiyorlar, ama mağdur da kendileri oluyorlar. bakalım bu sefer nasıl mağdur olacaklar.

tanım: kesinlikle tasvip etmediğim olay.
ela gozlerimdeki renkli hikayeler ela gozlerimdeki renkli hikayeler
yalan değil gerçek haberdir.

şöyle ki, şikayette bulunanlardan birinin karısı "eşimin nefsi uyanıyor, giyme, balkona çıkma" demiş.

kocasının başka kadına bakıp üstelik karısının yanında nefsinin uyanmasını sindirip, topu kadına atmak da ayrı bi tartışma konusu zaten!

özetle nefsinize tüküreyim!
ludovicotechniq ludovicotechniq
ee ben zamanında muhtelif olaylara bunlar provokasyon değil şeriatın ayak sesleridir derken götünü kaldırmaya korkan ağzımızın tadı kaçmasıncı kaypaklar seri şekilde entriyi eksiye boğuyorlardı.
ne oldu lan yarraaam? bu da mı provokasyon?

bu ülkede siyasi bilinci oturmuş, siyasi olayların önünü ve arkasını korkak ve kaypak olmadığı için az da olsa doğru değerlendiren, kendinin ve başkalarının hatalarını adaletli ve ahlaklı olduğu için kendine itiraf edebilen yüzde 10'luk bir avuç batılı insan ya var ya yok.

bu bir avuç insan dışında, (kendini seküler sanan kemiksiz ve biçimsiz; ne olduğundan haberi olmayan korkak kemalistler dahil) diğer yüzde 90 olarak yerli ve milli kanalizasyonda şenlikli yüzme yarışı devam ediyor.
ve bu bir avuç insan dışında üzüleceğim hiç kimse yok bu bok çukurunda.

haberin doğruluğuyla ilgili bazı şüpeler var gibi fakat önemli olan bu haberin bizde yarattığı etki. bu habere inanmıyorum; bu olay gerçek olamaz diyen kaç kişi çıkar aranızdan?

haberlere yansımayan fakat bu ülkede yaşanan bunun gibi kaç vaka vardır?
bu 2 sorunun cevabı durumun vahametini ve haber sahte olsa bile durumun gerçekliğini gösteriyor.

haber almaya gerek yok.
ikizler burcu erkeği ikizler burcu erkeği
geçen sene abidinpaşada otururken kapıcı bir kaç kere evimi "evde soyunuyormuşunuz komşu apartmanlardan çok şikayet geliyor. perdenizi kapalı tutun. siz bekar olabilirsiniz ama bla bla bla." diyerek ziyaret etmesinden sonra ve benim de perde kültürüm pek olmamasından ötürü en sonunda perdeleri söküp pencerelere çarşaf çivilemiştim.

ankara'nın varoşlarında şöyle bir durum var: eğer bir kadın evde çıplak geziyorsa erkek tarafının evinin penceresinden sizin evi dikizleyip 31 çekmesi olası bir durum. "kocamı kaptıracam şu şırfıntıya" diyerek derde düşen kadın da kocasına laf edemediği için dedikodu çıkartmakta ve oraya buraya şikayet etmekte buluyor çareyi. eğer evde çıplak gezen bir erkekse yine erkek tarafı "benimkinden büyük bir şey görecek de benim hanım erkekliğimi sorgulayacak" derdine düşüyor. gidip evinde soyunan insanı önce şikayet ediyor ilerleyen zamanlarda "mahallemizin ahlakı" temalı ev baskınları düzenleniyor. bu kafa değişmez. yapacak bir şey malesef yok. yıllardır ankara'da yaşyan birisi olarak malesef bu duruma alıştım. insanlara bir iş bir uğraşı ve bir hobi vermedikçe de "acaba napıyor bu?" merakıyla komşularının evini dikizleme olayı bitmeyecek.
gibigibi gibigibi
kesin bu kadına yürüdüler ve yüz vermedi, sonra bu oldu. yani başka ne olabilir ki? yönetici de "siktirin gidin amk" dememiş. künfeyekün
avangard jazz avangard jazz
"ingilizce öğretmeni t.e., sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, yaklaşık bir yıldır yaşadığı kızılay civarlarındaki evinde hem ön cephede inşaatta çalışanlar, hem yan cephede apartmanda yaşayanlar, hem de komşunun oğlu tarafından sürekli izlenerek taciz edildiğini yazdı."

inşaat işçileri, komşular ve yan komşunun oğlu.

internette anonim yazılan erotik hikayeler gibi.

memleket bulvar gazetesine döndü amk.
yurnero yurnero
medikal kastrasyon denen bir şey var. cerrahi değil de ilaç yoluyla kısırlaştırma.
aklıma şöyle bir fikir geldi; lakin fedakarlik istiyor:
şebeke suyuna katıp herkese içirelim.
zira bu toplum, gelecek olan pırıl pırıl nesili haketmiyor.
gerçekleştirmek için azimli, yürekli bağlantılara ihtiyacım var.
1 tane su dağıtım şeylerinde çalışan
1 tane de ilaç temin edebilecek depocu arkadaş.
1 tane de tavığ.. pardon hat karıştı.
(bkz: dan brown cehennem) gibi...why not?
kareondokuz kareondokuz
kendilerinin ne bok yediği belli olmayan bir kaç yobazın, insanların ev içi özel hayatına karışmakla inanç sistemlerinden toplumu bir adım daha uzaklaştırmışlardır.

sen uçkuruna sahip çıkamıyorsan ve içinde bastırılmış cinsel dürtülerin varsa şortun ne kabahati var.
1 /