evlilik programındaki damat pezevenk çıktı

drtks drtks
şöyle bir mantıklı düşün. bunun kadın erkek ayrımı yok. hangi doğru dürüst kadın evlenmek için televizyona çıkar? veya hangi doğru dürüst erkek evlenmek için televizyona çıkar? oraya çıkan hepsi pislik insanlar. şöhret ve ünlü olmak için aile olmanın en önemli değeri evlilik gibi kutsal bir müesseseyi alet etmek ve içine etmekten çekinmeyen iğrenç insanlar.

televizyonlarda izdivaç adı altında popülerleşen veya özdeşen şahısları istemiyoruz kardeşim. nasıl bir talih vardır bu milletin. dışarıda ülkelerde millet ne kadar kaliteli yapımlar, insanlar seyreder bizdeki zihniyetin içine affedersiniz sıçayım. yayınlayana da, izleyene de. şimdide bunun gibi şahsiyetlere dizi adı altında insanlara sürecekler.

arz talep diyorsunuz eyvallah da, bir topluma sürekli bir şeyi arz edersen zaten onu benimser. sen sürekli değerli bir şeyler inadına arz et bakalım sonuç ne oluyor. insanları alıştırdınız. rtuk'e bir sürü şikayet gidiyordu iplemediniz. rtuk yapacağı işi yapmaz, yapmayacağı işi yapar gider efendim kadehi pusla, sigarayı pusla.
lora blood lora blood
katılan gelin adaylarının da çoğu escorttu zaten. kanallar bunları bilerek tutuyorlardı, şimdi programlar bitince mi ayyuka çıktı hepsi.
senelerce insanlara hiç evlenmeyecek, aile kurma derdi olmayan kişilerin ahlaksız ve saçma sapan davranışlarını izletip durdular. 10 senenin sonunda "kadınlar orospu, erkekler pezevenk" çıktı.
bravo valla rtük'e !
önüne gelen her şirkete kayyum atayan, zırt pırt her şeye khk çıkaran devletin, önce kendi iç sistemine bir bakması gerekiyor.
aunt rhody aunt rhody
hiç şaşırtmamıştır.
artık herkes bu programların düzmece olduğunu, ne idüğü belirsiz insanların farklı amaçlarla orada olduğunu bilir, bilebilir. bunlara ön ayak olanlar da anca kokuşmuş zihinlerin besini, diğer insanların alay konusu olacaktır.
zavallılar.