falcao iyi golcü olsaydı real madrid alırdı

twiggy ramirez twiggy ramirez
real madrid adam olsaydı da falcao'yu alsaydı!!! yok lan yok. adam tezime göre 2 sene daha atletico'da kalmalı. bu yıl yine avrupa ligi'ni kazanıp seneye de şampiyonlar ligi'nde en az yarı final oynamalı ki kendini iyice ispatlamış olsun. yoksa böyle yapacağı her hatada, atacağı her kötü şutta yuhalanır. öbür türlü milletin çenesi kapanır. beni dinle sen karşim. iki yıl daha forza atleti!
bulanık bulanık
son yıllarda atletico madrid, real madrid transfer politikasını göz önüne alırsak pek doğru olmayan önermedir. atletico'nun golcüleri hep en iyiler klasmanındaydı neredeyse. torres, aguero, falcao, diego costa... bu seviyenin düşüşteki oyuncusu bile burada fark yaratıyor. keşke işte bir ekolümüz vs. olsa da daha itibarlı işler yapabilsek.

n: gs.
sickgod sickgod
anladığım kadarıyla hıncal uluç beyanı. bu adam büyük totemci, iki yıldır fatih terimden bir başarı gelmez, gs şampiyon olamaz diye diye 5.yildiza götürüyor takımı. ha şu da var herif sanırım dünya futbolunu takip etmiyor. real madrid, imajını kaybetti artık zidane dahi kurtaramıyor. üst giride de yazıldığı gibi madridin ronaldo istisnası dışında dünya klasında santraforu olmadı. benzema derseniz, diego costa veya suarez cebinden 10 tane benzema çıkarır. van niestelrooy gelmişti o da son döneminde. en son brezilyalı ronaldo vardı. yani beyanat yanlış.
2