fatma kaplan hürriyet

ofansif sol bek ofansif sol bek
tbmm'deki anayasa oylamasında akp'li milletvekillerinin usule aykırı şekilde oy kullanmalarını görüntülediği için saldırıya uğrayan chp kocaeli milletvekili. olaydan sonra yaptığı konuşma ise takdire şayan.

meclis'te fatma kaplan hürriyet'e saldırı meclis genel kurulu'nda anayasa değişiklik teklifinin oylaması sırasında akp ve chp'liler arasında kavga çıktı. iki partinin vekilleri arasındaki g... kocaeli barış gazetesi
evcil kaktüs evcil kaktüs
hödükpartililerden nezaket beklemek?
kadini mecliste dover sokakta miker okulda istismar eder.
bademleme ustalari

fatma hanimin "yere batsin diktatorlugunuz" nidalarina katilmamak elde degil. helal olsun
ürkek ürkek
gümbür gümbür sloganın hakkını veren başkan. "gülümse izmit, hürriyet geldi" yapılan usulsüzlükleri patır patır ortaya döküyor.


"bir lise mezunu şoför olarak girmiş, insan kaynakları müdürü tarafından uyduruk belgelerle imar kontrol personel yardımcısı olmuş. sırf maaş yükselsin diye. o işi belki doğru dürüst yapamıyor. başkan yardımcılarından biri daha nevzat bey gitmeden, kendine özel kadro açtırmış. olmayan bir kadroyu kendine vermiş. bazı şeylerde allah'tan korkmak lazım"

"ensar vakfı'nın çilingirini bile biz karşılamışız. böyle vakıf, cemaat bir sürü dernek var. ayna alınmış bin 510 liraya. sırf karşılıksız kazandırmak için tüm ortak giderleri biz ödüyormuşuz."

izmit'i etkisi altına alan akp zihniyetini yıkması dileğiyle. yolun açık olsun.
sakil sakil
izmit belediye başkanı. pkk sempatizanı bir şahsı dj diye belediye sahnesine çıkarmış, hata yaptığı söylenince özür dileyip konuyu kapatmak yerine daha çok sıvamış. chp'yi daha fazla kirletmeyin amk.