favori için teşekkür eden yazar

2 /
fani fani
mümkünse "ellerine sağlık." şeklinde bir cevap verilmesi gereken yazardır. "rica ederim" , "bir şey değil", "ne demek.." gibi cevaplar geliyor; insanı teşekkür etmekten soğutuyor yemin ederim. "ne demek. akıllı bir yazar olursan belki bir kez daha favorilendiğini görebilirsin." gibi. ne bu ayol?
madlen madlen
nazik insandır elbette.
bakın şimdi, seçin bir tane girimi favori kanıtlayayım.

dipdipnot; gülücüklü bakınız vermiştim, sildiler. ne yani gülmeyeyim mi, yani gizli gülmemeyim öyle mi?
ben buna gülerim.
drps drps
eğer favorilerine ekleyen yazar hatun ise sözlük erkek popülasyonunun %85'i ile birlikte;
(bkz: benim bu)

yok lan şaka yapıyorum tabi ki insanları erkekler ve dişiler diye ayıracak kadar sığ bir insan değilim, güzel olmadığını düşünüyorsam kızlara da teşekkür etmiyorum.
ima kılavuzu ima kılavuzu
ne yapacağını şaşırmış yazar. keyfinin dilediğini mi yapsa yoksa favori için teşekkür eden yazar hakkında ne yazılıyor ona bakıp, ayağını denk mi alsa. hayır ben istersem, sırf alıntıdan oluşan yazımı favoriye aldığın için bile teşekkür ederim ama sen rica ederim bile demiyorsun ya ben bir şey demiyorum. ay ayol sana ne. *
corabın kayıp teki corabın kayıp teki
yaptığım, yapmaktan gocunmadığım şeydir.

biri sizin yazığınız şeyi beğenmiştir ve teşekkür etmeyecek misin?hıh işte ben ederim, niye etmeyeyim ki?mesela biri size otobüste falan yer verse, kapıyı tutsa teşekkür etmez misiniz?hoşunuza gider en azından ''ay, ne kibar insanmış'' dersiniz.ama kapıyı suratınıza kapatana da ''öküz'' demek de hatta onun öküz olması da bir gerçek.

bence bunun altında bi art-niyet aramayalım; yok efendim ''saçma insandır, fuzuli işler bunlar üstadım geçiniz'' tarzı duyarsız insan ayaklarına yatıp o yazara çamur atmayalım, biraz kibarlık-duyarlılık öğrensek bile ne ala.
ropte ropte
bir türlü olamadığım yazardır. yapanları kesinlikle kınamıyorum ya da nasıl denir yadırgamıyorum. ama olmuyor işte hafız. yani ne yaparsam yapayım olmuyor. bana teşekkür edildiğinde de mahçup oluyorum. yahu benim sana teşekkür etmem gerek asıl. yazmışsın misler gibi. beğenmişim arada okurum ben bunu deyip favori eklemişim. sen neden teşekkür ediyorsun ki? girisi favori seçilen yazar sıfatını aldığımda ki çooooook nadir anlardır onlar böyle bir çelişkide kalıyorum. ama elim varmıyor. sonra vay efendim deyyusa bak bir teşekkür bile etmedi. kro mu la bu demeyin. ya da deyin lan. belki de öyleyim.
uykutozu uykutozu
utanarak yapan yazardır.

yazım ilk favori eklendiğinde teşekkür falan etmedim. sonra solda "teşekkür etmeyen yazar"ı gördüm. lan dedim herhalde jargon bu...

jargon mudur değil midir bilemiyorum ama biraz da çekinerek teşekkür ediyorum. belki çekinmem yüzünden salak sulak şeyler de yazıyorum bazen, basit bir teşekkür yerine.

ha mesaj atmaktan, geyik yapmaktan çekinmem ama konu kendim olunca batıyor sanırım.

itiraf gibi oldu amk.
ibrik ibrik
ben.

uzun süre uzak durdum ben bu teşekkür etme işinden. biraz "burcucum çok güzel çıkmışsın" havası veriyor bana,ne yalan söyliyim. ama bazı alıngan arkadaşların (benim arkadaşlarım onlar o yüzden rahat rahat laf sokabilirim. ) "bir dönüp teşekkür etseydin" sitemlerinden,odun muamelesi görmekten bunalıp geri adım attım. şimdi de alışkanlık yaptı. o teşekkürü etmezsem rahat edemiyorum,ne kadar kaba bir insanım ben böyle,diye kendimi kınamalar falan. o derece.

neyse sonuç olarak,alışkanlığınız yoksa hiç bulaşmayın bu teşekkür mevzusuna,başladı mı sonu gelmiyor.
2 /