fb

1 /
sanki cazorla sanki cazorla
fenerbahçe'nin yüzüncü yıl logolarından biridir.
o kadar lezizdir ki o "inceee uzuuun f ve b" tadından yenmez, fenerium'larda bu logonun baskılı olduğu ürünler ararsanız da bulunmaz.
işte o zaman dersiniz;
"ne menem şeydir bu, madem satmaya niyetiniz yoktu, ne diye ürettiniz de göz boyadınız a civanlar.."
şizofren ev kedisi şizofren ev kedisi
4. nesil yazar. hoşgelmiş.

hoşgelmiş de tanımam etmem... geçen nickimin altına giri girmiş. teşekkür mesajı attım;
ben - teşekkür ederim yazdıkların için.
fb - bişey diil. asl?
ben - ?!?

şaşırdım tabi. abazan zannettim. içimden “şizo kaç la kaç” dedim. sonra bir arkadaş "olm hatun lan o!" cümlesini kurarak beni gaflet uykumdan uyandırdı. ben de bir mesaj attım kendisine.
- şu girinizi çok beğendim. cumartesi ne yapıyorsunuz?

büyük bir heyecanla beklemeye koyuldum. öncelikle tüm girilerini hatmettim.* yeni klavye aldım. monitörümü camsil'le sildim. bir de güzel bir nick altı giri planladım ki deplasmandan eli boş dönmeyeyim.

cevap gelmeyince ben de tekrar mesaj attım;
- selam. girileriniz çok kaliteli. sizin yüzünüzden yeni bir maus aldım. eskisi takdire şayan bir esermiş butonuna tıklamaktan bozuldu. bana bir maus borcunuz var ehehehee. cumartesi müsaitseniz bir kafede buluşalım.

bana gelen cevap şöyleydi:
- hah hah hah hah küçük aptal. oynadım seninle anlamıyor musun? yoksa senden hoşlandığımı mı sandın?

yıkılmıştım. bana verdiği ayara mı yanayım, apaçilik kursuna yatırdığım paraya mı yanayım bilemedim. ben de bir intikam almaya karar verdim. itü sözlük 3 yaşında zirvesi'nde deste deste paraları “nnnaaalll. istediğin bu muydu? para mıydı? nnnnneeehh” nidalarıyla yüzüne çarpacaktım. ama önce deste bulmam gerekiyordu. desteyi geçtim, para bulmam gerekiyordu.
...
sonra üzerimde kumanda, karşımda siyah beyaz bir türk filmi.
uyanmışım efendim.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)

not: nickinin açılımı da zannedildiği gibi fenerbahçe değil.
(fevkalâde biri)
garion garion
bir başka sanal ortamda tanışılarak şu naçizane hayata kardeş sınıfından pervasız ve afili bir giriş yapmış, yaptığı tacizlerle daima yumurtanın kapıyı yumruklamasını bekleyen bendenizin sözlüğe üyeliğine katalizör olarak katkıda bulunmuş, iyi de etmiş, ismi ile müsemma güzel yazar.

ayrıyetten fb'nin ismiyle ilgisi de yoktur, bildiğiniz fb'dir kendisi, ailemizin fb'si. ve bununla da gurur duyar. seviyorum kendisini.
book buff book buff
4. nesil yazardır kendisi.

okunası girileri olan, takip edilesi, mantıklı bir yazardır. dokunaklı, güzel girilerinin devamını bekliyoruz.
garion garion
sırf nickinden ötürü, futbolla alakalı-alakasız sık sık seri eksi oy verişlere maruz kalsa da, karakterinden ve görüşlerinden asla taviz vermeyen, kurban olduğum karadeniz inadını her şekilde muhafaza ve müdafaa edişiyle bir kez daha sonsuz takdirimi kazanmış canım kardeşim yazar kişisi. onu izlemeye, beğenmiyorsanız da eksilemeye devam edin, hatta eliniz değmişken bunu da boş geçmeyin diyorum. sarııı....
1 /