feministlerin taksim de ezanı ıslıkladığı yalanı

erdinant erdinant
arkadaşlar 2.kabataş vakası ile karşı karşıyayız.siyasi diktatörlük seçim sonuçlarında beklediği sonucu alacağını anlamaya başlayınca manipülasyon yapmaya devam ediyor.şimdi size olayı kısaca anlatayım taksim'de kadınlar polisin müdahalesini ıslıklarken ezan okunuyor ve bu ıslıklama ezana gibi lanse ediliyor.istiklal çok geniş bir cadde değildir hele avrupa'da ki caddelere kıyasla binlerce kişinin ıslık sesinden ne o ezan duyulur ne de başka bir ses çünkü cadde içindeki ses öyle bir yankı yapar, ayrıca ezan okunurken kadınlara plastik mermi yağdıran polisler hakkında niye bir şey demiyorlar da kadınlar hedefte?
2 videoyu da aşağıya bırakıyorum yorum sizde.di mi ama di mi ama
fethullah ve pkk ohalini araba tekerinden, kadınlar günü yürüyüşüne kadar genişletenler ve aktrollerle ülkenin belli bir kesiminin en ufak bir ortak paydası da, varabileceği anlamlı bir sonuç da yok.

boşuna nefes tüketmeyin, sazan gibi her şeye atlamayın. sabahtan akşama kadar birbirlerini eyliyorlar zaten. iktidar medyasının, aktrollün bile etkisi altına alabildiği birini kötü yoldan kurtarma ihtimaliniz pek yok.
ofansif sol bek ofansif sol bek
eski ortakları ve kankaları fetöcüler ile ortaklaşa uydurdukları kabataş yalanında ifşa olduktan sonra utançtan insan içine bile çıkamamaları gereken yalancı, düzenbaz, hilekar, hırsız, göt yalayıcısı şerefsizlerin yeni yalanı. işin politik/ideolojik kısmını geçiyorum artık. insan her şeyden önce onuru için, şerefi için, haysiyeti için yaşarmış. üç kuruşluk avanta için böyle rezil, iğrenç ve aşağılık yaratıklar olmanıza değiyor mu? sırf saray'dan biraz avanta kapacaksınız diye bu kadar alçalmanıza değiyor mu? lafa gelince müslümansınız, ama icraata gelince iftira, kul hakkı, yalan vs. gibi islamiyetin ayıp ve günah saydığı ne kadar halt varsa hepsini yiyorsunuz. artık hakikaten midemi bulandırıyorsunuz. ama hiçbir zulüm ve zorbalık düzeni yoktur ki sonsuza kadar devam etsin. sizin de saltanatınız biter. o zaman bu yalanlarınızın hesabını nasıl vereceğinizi görmek istiyorum.

gerçi bir dakika lan. güçlü olana yaltaklanmak sizin yaşam biçiminiz. akp iktidardan gider de başka bir parti gelirse ona yaltaklanmayacak mısınız sanki? ona da yaltaklanacaksınız. hatta, bu sefer başkalarını akp'li diye suçlayacaksınız. çünkü midesiz, omurgasız, güce tapan, göt yalayıcısı bir yavşak olmanın ana koşulu, güçlü olana ölümüne yaltaklanmaktır.
sokollu sokollu
valla karşıt görüşte olanlar sair zamanlarda o kadar fikir namussuzlugu yapıyor ki böyle olaylarda alın anladığınız dil diyesi geliyor insanın ama ne yazik ki bu kadar namussuz değilim.
bence de medyada çıkan haberler çarpıtılmış gibi gözüküyor eldeki veriler ışığında.
kareondokuz kareondokuz
eğer öyle bir şey varsa da ezana değil, okuyana yapılmıştır. okuldan fazla cami olan bir ülkede yaşıyoruz. diyanete oluk oluk para akarken okulların, ihtiyacını karşılamak için velilerden para istemek zorunda kalmasından bahsediyoruz. sıkıntı ezan ya da ıslıkta değil. asıl sorun inanç sistemini kullanarak insanları kandıranlarda.