fenerbahçe

291 /
fena çocuk fena çocuk
şu durum başka kulüpte olsa tribünleri değil doldurmak, bomboş çekecekti..

ama gel gör ki taraftar her yanda bağrına basıyor. işte yıllarca 12 numara dedikleri seyirci bu işte.

tabii bi de karşılaştırma yapmak lazım; diğer takımların kayıp sezon dedikleri yıllardaki ortalama izleyici sayısı kaçtı?

not: fenerbahçeli değilim.
editî: mgun düzeltmesi için thx
5
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
taraftarından başka herkese dert olandır.
şüphesiz ki dünyanın en homojen taraftar gruplarından birine sahip spor kulübü, taraftar desteği ile stadını yapan, kulübünü holding haline getiren sâdık, cömert ve zengin kulüptür. zira fenerli olmak demek, bir kalem bile olsa lisanslı ürün alıp takımına sahip çıkmak, çocuğu gibi koşulsuz sevmek ne olursa olsun zorda da darda da ardını dönüp gitmemektir. bu katkıda benim de payım yadsınamaz jfjdhkkkdgj. mesela, şuraya birkaç görsel atayım, atma recep, din kardeşiyiz, diyecek tayfaya, adjkkll

ayrıca düştüysek kalkarız daha ölmedik yaa!
#endirisolyanım
#bizbizeyeteriz


bir alex değilim ama 12 ruhu her yerde^^
tüm sarı kanaryalara, fenerbahçeli olma tercihimi doğruladıkları için teşekkür ediyorum, hepinizi öperim* iyi ki varız ya biz böyle çok güzeliz**
amonochrom amonochrom
neden tuncaydan sonra topu iyi taşıyan, süratli ve dripling yapabilen 2 adet kanat forvet alınamıyor.

hep santrafora veya ön numaraya kilitli transfer politikası yürütülüyor anlamak imkansız.

emenikenin fos çıkması, lensin de sorunlu ve mali yapıya uymamasıyla yine yığınla çöp dolduruldu takıma.
hadi çıkar elden çıkarabilirsen, galatasaray da rodrigues, onyekuru beşiktaşta da babel gibi süratli ama teknik aynı zamanda da ucuz olabilecek topçuları afrikada, yada daha zayıf liglerden bulup getirmek olağanüstü transfer becerisi gerektirmiyor ki !

burdan yöneticilere sesleniyoruz, lütfen kanat hücumcularına biraz önem verin.
3
valiz süren alkollü adam valiz süren alkollü adam
türkiye'deki birçok futbol kulübü gibi komik ve utanç verici bir şekilde yönetilen kulüptür. hazır 3 günlüğüne türkiye'ye gelmişken cnn türk'ü bir açayım da yandaş medya nedir ve nasıl yayın yapar hatırlayayım dedim. öyle bir kilitlediler ki beni ekrana reklamlarda bile değiştiremedim. neden sonra fenerbahçe'nin fener ol kampanyasına denk geldim. bildiğin kocaman kulüp para toplamaya çalışıyor ya la?! senin başında soyadı koç olan biri var, onlarca sponsorun var, kadronda milyon eurolarla oynayan bir kamyon adam var ve sen fener ol diyorsun? oğlum o kadar muhtaç iseniz genç takımla çıkın. uefa finansal fair-play kriterlerini kadıköy bebelerinin harçlıkları ile mi sağlamaya karar verdiniz? hangi kara parayı aklıyorsunuz itiraf ediverin de herkes rahatlasın.
dikkatsi dikkatsi
kendisini yöneten isimlerin politikalarının kulübü doğrudan etkilediği spor kulübü.
galatasaray ile arasındaki en büyük fark sanırım bu. her iki kulübün de lokomotifi futbol olduğu için o branş üzerinden değerlendirecek olursak: aziz yıldırım'ın dalgalı yönetim biçiminin iyi olduğu dönemler iyi, kötü olduğu dönemler kötü oldu fenerbahçe. ali koç geldi, kötü bir futbol planlaması ve küme düşmeme mücadelesi veren bir kulüp.

galatasaray'da iki tane başkan ibra edilmedi. yine de üst sıralar için mücadele hep devam etti.
drtks drtks
bu sezon geçirdiği buhran öyle böyle değil.

ali koç ve ekibinin istifa etmesi, teknik direktörün yollanması, oyuncuların mümkünse çoğunun şutlanması gerekir. u21 takımını çıkarsan fenerbahçe'nin ligdeki yerinin daha iyi olacağını düşünüyorum. u21'de fenerbahçe bu sezon şu anda 59 puan ile 4.

çok radikal kararlar alması gerekiyor takımın.

dip: 3 büyükleri tutmayıp ads'li olan biri.
mechanism mechanism
valbuena nerdeyse atılan tüm gollerin içinde var. yapılacak şey basit. stoperleri şutla, valbuenadan daha genç yakın kalitede bi oyuncu al (gerard deulefeu falan gibi) idare edecek 2 stoper al. yedekte de sadık olsun. sağ bek al en kalitelisinden bi de orta kalitede forvet tamamdır tekrar fener online. şampiyon da olmak isteniyorsa klasik fener kondisyonu takıma yüklenmeli. ben küçüklüğümden hatırlarım fener çoğu maçı tam saha presle alırdı.

tabi türkiyede herşey saha içinde çözülmüyor. saha dışı (siyasi) sorunlar da halledilmeli.
291 /