fettuccine alfredo

insect insect
ilk duyulduğunda italyan yakışıklı bir sporcu olarak düşünülen ancak makarna olan yemesi ve alması farklı iken tadı nuhun ankaradan farksız olan insanların kendilerini gittikleri restaurantta tiki göstermesine yardımcı olan hamur türü.
kkwwrrcckk kkwwrrcckk
son derece lezzetli bir makarna çeşididir. hep dışarıda yerken bu gün neden olmasın diyerek evde denedim. sonuç son derece başarılı. parmesan yerine eski kaşar kullandım ve tad olarak çok keskin bir fark hissetmedim. sos için krema, tereyağ ve sarımsak kullanılıyor. ben kremasını çekerken içine biraz da kekik attım şahane bir lezzet verdi tavsiye ederim.
deli işi deli işi
birazdan pişireceğim makarna türü. dışarıda tabağı 10tlden aşağı oldunu yenemeyecek kadar dandik oluyor. ee adamlar utanmadan bunu satabiliyorlarsa bende layıkıyla yaparım diyerek başladım. bakalım sonumuz ne olacak?
lilişaneu lilişaneu
migros/ careffoursa fiyatı 17 tl çıkmış makarna çeşidi, bundan sonra yenilmeyecek demektir. tekrardan akepelilerin bi tarafına o kazık girsin diyorum .
kolaylokma kolaylokma
kremalı tavuklu makarna.

adını süsleyince tadı daha güzel olmuyor. parmesan peyniri de vazgeçilmez bir parçası ama bence o tavuklu makarna. kalorisi yüksek yapması çok kolay tadı çok güzel. yapın, yiyin, yedirin.
ftw one ftw one
krem şantiye benzeyen kreması, şekilsiz kesimli makarnasıyla beni benden alan vasat yemek. cool olmak için bu yemeği yemekte dünyanın en saçma ikilemi.
dersaadette yalınayak dersaadette yalınayak
kremasını evde hazırlamak en güzeli. hazır kremayla yapılan sosu asla ev yapımını ikame edecek gibi değil.

ayrıca bir kere de o sosu tavuk değil de kırmızı etle* denemek lazım. tavuk da içime sinmiyor.

sosun daha farklı olması için bir tatlı kaşığı zeytinyağı kattım son denememde. pek bir numarasını görmedim açıkçası. gereksiz bir deneme oldu. parmesanı yarım bardaktan az katmamak lazım. bir dahaki sefere bunu da rendelenmiş kars kaşarıyla deneyeceğim.

hayırlısı.