file çorabın kadınları ucuz göstermesi

1 /
1978 1978
ne kadar da saçma bi düşünce. kadını ucuz gösteren giysiler miydi?? yazık ben şu yaşıma kadar demek ki çok yanlış biliyomuşum. ben insanı ucuz gösteren karaktersizliği sanıyodum ama du bakalım bu sözlükte daha neler öğrenicem. bayanlar baylar bi kadını file çorap değil,açık giyinmek değil,dar giyinmek değil,karaktersiz oluşu ucuz gösterir. eğer hamurunda ucuzluk varsa onu kara çarşafın altında da belli eder. aslında şöyle bi olayda var. bu file çorap denen kadın eşyası sanırım siz erkeklere yıllarca seks objesi olarak yansıtıldı. eğer bi kadın file çorap giymişse hele de kırmızı ruj sürmüşse kötü kadın ya da bi diğer deyişle ucuz kadın dimi???? ucuzluğu hiç bir kıyafet ya da aksesuar belirlemez. onları taşıyanın kalitesi ya da kalitesizliği belirler.
hormonlumormon hormonlumormon
güzel bacaklı kadınları tü, kaka göstermeye çalışan bir önerme diye düşünüyorum. şişman kadınlar kesinlikle file çoraptan uzak durmalı ama güzel bacaklı kadınlara çok yakışıyor. hiç de ucuz göstermiyor. zaten filede duran limon, sepette duran limondan daha pahalı oluyor. bir erkek gözüyle olaya parmak basmak istiyorum.
mortissaa mortissaa
biz kadınları mal olarak gören andavalların önünde file çoraplı kırmızı rujlu bir kadın şöyle bi salınsa hepsinin dibi düşer. bilale anlatır gibi ucuz kavramının yalnızca mal değeri taşıyan şeylere verildiğini uzun uzun anlatırdım, ama anlamaz ki öküzler. anlamaz yani.
sakın gelme sakın gelme
file çorap yani dosya çorap ya da çorap dosyası. o kadar çok çorabı var ki dosyalamış asdgfghjngghh bence bu insanı zengin gösterir, fakir değil.
1 /