filmler ve filimler

1 /
cocakoala cocakoala
hakkında sadece bir adet giri olmasına şaşırdığım filmi filimden ayıran oluşum!

misyonlarını "yeryüzünde vizyona giren sinema yapımlarını 'film ve filim' olarak iki kategoriye ayıran oluşum!" olarak açıklamışlar.

özellikle eleştirel parodileriyle ve seslendirenin mizacıyla gönülleri çoktan fethettiler. helal olsun diyorum. buraya en son yapmış oldukları titanic filminin parodisini de bırakıyorum, bakarsınız.


2
ali babanın yirminci haramisi ali babanın yirminci haramisi
yaklaşık bir saat önce keşfettiğim youtube kanalı. eleştirel parodi adlı listelerinde bana gülmeyi yeniden hatırlattılar ahahahah
--- spoiler ---

hikayenin merkezindeki aile tam evden çıkıp gideceği sırada içerden bi havlama sesi geliyor. noldu? köpek kaldı. evin sümsük oğlu hemen "saymııın" diye bağırıyor. tabi baba türk olsa "sıçtırtma saymınına yürü" diyecek ama olay işte tam da bu yüzden amerika'da geçiyor.
--- spoiler ---
sisle gelen yolcu sisle gelen yolcu
30 kasım günü the matrix ile ilgili eleştirel parodisini yayınlayacak olan genel amacı filmler hakkında bilinen bilinmeyen, göz önünde ve perde arkasındaki olayları inceleyen, aktarmak olan oluşumdur. her hafta pazartesi günü yayınladıkları eleştirel parodileri ile gönlümüzü fethetmişlerdir.

yolları açık olsun demekle birlikte şan, şöhret etkisiyle samimiyetlerini kaybetmemeleri dileğimi buradan iletmek istiyorum ve ilettim gitti. evet, eyyorlamam bu kadar.
orakıllı orakıllı
ota boka onlarca lira para verip, adamların emek harcayarak yaptığı kaliteli yapımlara haftada sadece bir liracık vermeyi çok görüp, emeği sadece like la değil maddi olarak da destekleyip, kaliteyi arttırarak devam ettirmeyi zor gören kitleyi ciddiye almayın . ciddi anlamda kaliteli işler yapan insanların/oluşumların bu emeklerinin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. kahveye on lira verip oturduğu yerden adamlar yapsa da biz de izleyip sadece beğeni sunsak demekle olmuyor . desteklenilesi oluşumdur.
bocasarıos bocasarıos
filmi filimden ayıran oluşum. eleştirel parodi, komiklik şeysi vs.
her paylaşımı hunharca beğenerek, gülerek izliyorum. hatta bi ara 'ben de yaparım, ne var bunda' diyip saatlerimi alsa da tamamen amatör bir şekilde beter böcek parodisi yaptım, iğrenç oldu. bu adamlar kafa yoruyor, zaman harcıyor. kurgusu ciddi bir espri kabiliyeti gerektiriyor. dolayısıyla 1 tl gibi cuzi mir miktar talep etmişler. millet kalkıp bıdı bıdı yapıyor.
matrixe filim diyip yüreğime indirseler de şaka yapmış hınzır şeyler.

fetter fetter
deadpool parodisiyle birlikte kısa bir süre ara verdiler. mevzubahis parodi bana göre beklentileri pek karşılayamadı, sönük kaldı. ancak genel olarak çok başarılı bir iş çıkarıyorlar.

seslendiren abimiz, metin yazarı, görselleri hazırlayan arkadaş, onlar bunlar şunlar, emeği geçen herkesin eline sağlık.

bilmeyenlerin bir göz atmasını tavsiye ederim. şahsen ben şu videoyla kendilerini tanımış, bayağı bir de gülmüştüm:


intylerwetrust intylerwetrustcumali ceber sıçmığı hakkında yaptıkları ilk videonun telif nedeniyle yutubdan kaldırılmasıyla ikinci videoyu çekmiş güzel oluşum. amk yutubu videoda telif olarak ne gördüyse artık.
thelostsamurai thelostsamurai
babala tv'de vizyona hönkürme adıyla yaptığı son programında oğuzhan uğur'un başrolünde oynadığı filme objektif olarak yaptığı yorumlarını takdir ettiğim youtube kanalı.
1 /