fondöten

1 /
miss piggy miss piggy
çok fazla sürdüğün ayrıca da temizlemediğin zaman yüzünde çukurlara,sivilcelere neden olabilecek,yüzüne olduğundan başka bir ifade veren gereksiz makyaj malzemesi.
anosias anosias
genellikle sıvı olan ama yüze sürünce donup,tüm gözenekleri kapayan, ciltte bir maske varmış etkisi yaratan aslen hataları kapamak için sürülse de ifadeleri kapayan makyaj malzemesi
r feynman r feynman
fon dö ten* olarak ayrıldığında fransızcanın bağrından kopup türkçenin göğsüne naçizhane başını yaslamış, bayanların yüzlerine sürmek suretiyle daha çok tendeki lekevari izleri kapatmaya yönelik kullanılan makyaj malzemesi.
bettyboop bettyboop
kullanmaya başlarsanız bırakamazsınız,şöyle ki bi süre fondöten kullanırsanız cildiniz gözenekleriniz tıkandığı için havasız kalacak ve cildinizde bozulmalar meydana gelicektir,bu bozulmaları kapatmak için yine fondöten kullanıcaksınız ve bu bööyle sürüp gidecektir.bide bunu leğene doldurup yüzlerini buna batırıp çıkanlar vardırki onlar akıllara zarardır
onyüzbinbaloncuk onyüzbinbaloncuk
biraz paraya kıyılıp iyi bi tane edinildiği,kullanıldığı gün mutlaka temizlenildiği ve mümkün olduğunca az sürüldüğü takdirde cildi çok ta harap etmeyen makyaj malzemesi.aksine cildin çok güzel ve estetik görülmesini sağlıyo bence..
aqua aqua
kamera karşısına geçerken erkeklerin de kullandığı, makyaj malzemesinden çok kaplama malzemesini andıran hede.
rubi rubi
kıvamında kullanıldığında cildin kusursuz ve güzel görünmesini sağlayan,hatta zaman zaman kurtarıcı görevi üstlenen kozmetik ürünüdür.
abudik gubidik abudik gubidik
kusuru kapatmaktan çok cilde renk vermek maksadıyla kullanıldığında, çeneye kadar sürülüp boyna uygulanmadığı takdirde belirgin şekilde renk farkına neden olup bir o kadar da çirkin görüntüye sebep veren ama bununla birlikte doğru ton kullanıldığında kusursuz sonuçlar veren kozmetik.
pandoramıodakim pandoramıodakim
hatun kişilerin daha pürüzsüz bir cilde sahip olayım ve aman efendim akşam uyuyamadım belli olmasın tripleri eşliğinde, gözaltı kapatıcısyla birlikte kullandıklarında ve bunlar açık tonda seçilmişse eğer ölümden sonra yaşamın varolduğuna inanmamı bir nebze de olsa destekleyecek görüntüleri yaratmalarına sebep olan gereksiz malzeme.üzgünüm ama siz böyle dolaşırken sevimli hayalet casper ı özlememek elde değil...
1 /