fondöten

7 /
füçır füçır
her şeyde olduğu gibi azı karar çoğu zarar. hayatın özü denge, abartmayacaksın, askerde dedikleri gibi fazla sivrilme, çok geride de kalma, puşt gibi, ibne kibin yavşak bir şey ol.

gerçi bu orta yolcu olmak da iyi değil. böyle olunca da şerefsiz gibi oluyorsun. ne bileyim ya, kafam karıştı. alt tarafı kızlar fondöteni çok sürmeyin, iyi durmuyor diyecektim az daha jean paul sartre'ın memelerine ulaşacaktım.

bence güzel buluş ama kullanmayı bilene.


füçır füçır
gerçekleri gizlemek ne kadar doğru? kusurları örtmek!

bence doğru, sanat da estetik de bunun için var, yoksa fazla gerçekçilikten sıyırıverirdik. kadınlar hep süslensin, hep güzel olsun.

abartmayalım ama her şey dozunda, hayat sevince güzel.

ruha da sürülmesi gerekendir, keşke yapabilseler.


cizisfakinkirayst cizisfakinkirayst
sözde yüzü güzelleştirmek için kullanılır ama cildi bombok eder. fondötenli gibi görünen bir yüz istiyorsanız fondöten kullanmayın. doğal sabunlarla falan da yüzünüzü temizlerseniz 3 5 aya bebek gibi bir cildiniz olur. hem de kalıcı.
evcil kaktüs evcil kaktüs
asla o kadar dusmedigim malzeme. bence kizlarimizin çoğuna gerekmiyorken surmeleri cok sagliksiz.
1.renk tutturamiyorlar zaten. maske gibi duruyor
2.yazin surunce terle karisip yapis yaois6 görüntü, pudra sart.
3.boyun beyaz surat esmer?
leyli leyla leyli leyla
cilt kusurlarını örtmeye yarayan bir makyaj malzemesi. makyajla aram hiç yoktur, fondötenle dahada yoktur, o ne öyle maske gibi, fondöten kullanacağıma gider inşaat çukurundan kireç kullanırım :)
error macro error macro
ciltteki kusurları örtme amaçlı kullanılan bir kozmetik ürünüdür.

alçı çeker yada sıva yapar gibi yüze uygulanan bu kozmetik ürünü evrakta sahtecilik suçunun insan bedenine uygulanma malzemesidir.

he birde kullanıldıktan sonra yüzde uzun süre kalması yada çok sık kullanılması cilde zarar verir.
nora luca nora luca
kamera karşısında ya da sahnede yoğun ışık altında bulunma gibi bi durumları olmayan insanların neden kullandıklarını anlayamadığım berbat bir kozmetik ürünüdür. günlük hayatta bunu kullanıp olduğundan daha güzel görünen 1 (bir) kişi bile görmedim. çok iyi paralar verip iyisi alınabilir elbette ama o parayı cilt problemlerini çözmeye harcamak daha mantıklı bir harekettir bence.
denizin anası denizin anası
yeğenimin bol bol yüzüne boca ettiği makyaj malzemesi.bir yere gideceğimiz zaman biraz erken ariyorum ki ona zaman kalsin.bildiğin badana yapiyor çünkü.kullandiği malzemeleri say say bitmez.neyse konu dağildi.en son bir ay önce kullanmişliğim var fondöteni.ama eve gelir gelmez ilk iş yikamak oldu.hemcinslerimde görüp beğeniyorum özeniyorum ama uygulamaya gelince bende tik yok.seven kullansin.göz alti morluğu başta olmak üzere iyi bir kamuflaj malzemesidir.illa kullanacaksam da bb krem olur tercihim
ürkek ürkek
z a r a r l ı...

hangi markanın ürününü kullanırsanız kullanın, zararlı kardeşim. boşuna profesyonel ürün, bitkisel ürün vb diye kendinizi kandırmayın canım kadınlarım.

bundan 6 ay önceye kadar ne fondöten ne bb krem kullanan bir insandım. iş ortamında solgun görünmemek adına ufak tefek dokunuşlar yapmak zorunda bırakabiliyorsun. her gün minumum düzeyde de olsa makyaj yapmak cildi olumsuz etkiliyor. kryolan kullanıyorum ben, duymuşsunuzdur profesyonel makyaj ürünü. ürün ne kadar kaliteli olursa olsun cilde zarar veriyor. cildin renk dengesini bozuyor. belli bir noktadan sonra makyajsız cildin görüntüsü rahatsız edebiliyor çoğu zaman. doğal olarak istemeye istemeye kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz. keşke hiç kullanılmamış olsaydık, olsaydım. öldürdüler cildimi /o

cildi besleyici bakımlar yapılmalı. haftaiçi makyaj yapıyorsanız haftasonu mutlaka cildiniz için bakım kürleri yapın. cilt sağlığı önemli annecim /o
il volo hayrani il volo hayrani
yüzde maske gibi durduğunu düşünüyorum.günlük makyajda bence olmuyor.benim yüzümde benlerim ve biraz da sivlce lekelerim var buna rağmen bb krem kullanıyorum.ama yüzünde aşırı kusur olanlar için mucizevi bir makyaj ürünü.sivilce yaptığını da düşünmüyorum.(tabi cilt tipine uygun fondöten ve o fondöten her gün ciltten iyice arındırılırsa) sabitlemek için pudra tercih edilirse iyi olur benim önerim renksiz transparan pudra.
7 /