football manager 2010

1 /
kowalski kowalski
a href="http://www.sigames.com/softography.php?type=view&id=33" target="_blank">http://www.sigames.com/softography.php?type=view&id=33

yukardaki adreste oyunda ne gibi değişiklikler, ne gibi yenilikler olmuş görebiliyoruz.. umarım 2009 kadar başarısız olmaz da bizler fm 10 başında sabahlamaya devam ederiz..
tatito tatito
kıçını yırtmasına bile gerek kalmadan cm 03/04 gibi gerçekçilikle uzaktan yakından alakası olmayan oyunu geçecek ve hatta sikecektir.
jugador jugador
bu kapak resmi:

bunlar da oyundan ss'ler:

http://www.sigames.com/graphics/images/1797.jpg
http://www.sigames.com/graphics/images/1791.jpg
http://www.sigames.com/graphics/images/1819.jpg

taktik olayına kasmışlar bu seride bana göre. cm08'den analiz olayını aparmışlar sanki. tab olayı getirmişler bir de gördüğüm kadarı ile. bu da düşük sistemde fm oynamayı geçmişte bırakmıştır. zaten fm 2009 sistemi anormal derecede zorluyordu. pes 2009'u normalde oynatan bir sistem fm 2009'u anca pencere modunda oynatıyordu. allah bilir bunu nasıl oynatacak. zaten oynatmasın. orijinalinden türkçe destekli cm 2010 varken buna pek bakmam herhalde.
asosyal demokrat asosyal demokrat
şu vakitte steam'den pre-purchase yapabiliyoruz. 49.99€ bedeli de... outrun 2006 coast 2 coast da hediyesi olarak geliyor pre-purchase için. tactics creator falan koymuşlar, ilgi çekici görünüyor. ayrıca goller nereden gelmiş, hangi oyuncu nerelerden nasıl paslarda isabet sağlamış gibi bilimum ıvır zıvır istatistik de mevcut, yayınlanmış olan screenshotlara bakınca. ayrıca oyunculara saha içinde rol biçmek ve hızlı, küçük değişiklikler yapmak mümkün olacak sanırım; ki bu da match day experience kısmının güzelleşmesi demek. umarım artık bizi slider ayarlarıyla yormazlar. insanın gözü bozuluyor yahu.

"this game will unlock in approximately 2 months 2 weeks 3 days and 23 hours"

geri sayım başladı...
jugador jugador
cm 2010 taktik ve antrenman özelliklerini geçmek için bir değil iki üç fırın ekmek yemesi lazım. fm 2010'un istatistik olarak vereceğini duyurduğu özelliği cm 2010 prozone adıyla cm, cm 2008'den beridir kullanmakta.

ayrıca cm 2010 ile antrenman ve duran top organizasyonlarını 3d maç motoru ile gerçekleştirebilirsiniz. bu saatten sonra fm anca cm'yi takip eder fm 2010'da olduğu gibi. ancak kötü bir taklit olmaktan ne kadar öteye gidebilir bilinmez.

türkçe dil destekli cm 2010 varken fm 2010'a 50 yüro vermek akıl sınırlarını zorlamaktır.
tatito tatito
duran top organizasyonu falan derken saçmalayan, 3d opsiyonu rezalet olan cm 2010'un sadece taşaklarını yalayacağı oyun.

çocuk oyunu gibi skin, yaptığın taktiğe uymayan oyuncular, sahada sarhoş gibi gezen 22 adam vs. vs.

saymakla bitmiyor. ali eren'i makyajlamakla oyun yapılmıyor. altyapısı rezalet olan, makyajlı cm 2010'un yaklaşık 200-250 gömlek ilerisindedir. öyle de büyük dolabı var.
jugador jugador
büyük ihtimalle antrenmanları ayarlamak için çubuğu ileri geri yapmaya devam edecek bu oyunu oynayacaklar. keza her oyuncuya ayrı ayrı taktik vermek de mümkün olmayacak gibi. ama istatistik varmış, futbolcuların sahada yaptıkları ile ilgili. bir de saha kenarından bağıracakmış menejerler. tahminen "ooo oturmaya mı geldik beyler" tadında olur ya da " bas orda alpay" falan deyu bağırırlar.

bir de türkçe dil desteğini fm 2022'de getirmeyi düşünebilirlermiş bu oyunun yetkilileri.
1 /