fox tv nin s 400 anlaşması sonrası çark etmesi

tonguç tonguç
erdogan'ın tüm medya kuruluşlarını satın alacagını ve kontrol edecegini bilen amerika'nın gerektiginde iktidara muhalefet etmesi için konuşlandırdıgı kanaldır fox.

partisi yoktur, yeri gelir fatih portakal iyi parti sempatizanlıgı yapar, yeri gelir imamoglu okul arkadaşı olur ama aslında sol tandanslı veya muhalif bir kanal değildir, gerektiginde muhalif kanaldır, bakın bu ayrım çok önemli.

s-400 mevzusunda türkiye'ye ayar vermek isteyen amerika, bunu istanbul musluklarını kapatma tehtidiyle başarı ile gerçekleştirdi. sonuçta amerika'nın türkiye'ye bu cografyada ihtiyacı var.

bu sebeple de tam da seçim arifesinde ve ozellikle yarın hulusi akar ve abd dış işleri yetkilisinin yapacagi s 400 görüşmesi oncesi fox tv efsane çarkını gerceklestirdi.

oldum olası fatih portakal ve ismail küçükkaya samimiyetsiz gelmiştir, sosyal medyada yerdigim çok olmuştur. ama objektif olma ayagına çark etmeleri gerçekten mide bulandırıcı.

he bu arada ortak yayın için belirlenen ilk isim de ugur dündar değil ismail kucukkayadır. tehtidlerden sonra ugur dundarın moderatörlüğü kabul etmeyecegi herkesin tahmin ettiği bir gerçektir. nitekim bu tarz tehtidler ismail küçükkayaya yapılmamıştır.

güzel tiyatro ama kabul etmek gerekir.
7