fuck

1 /
soulforged soulforged
"fornication under control of the king"(kralın kontrolünde bafileme) anlamına gelen ibarenin kısası. beşinci henri zamanında ingiltere nüfusu kıtlıktan ıvır zıvırdan yarıya düşmüş. kral da o sıralar hırsızlarla, ayyaşlarla, rspularla dolup taşmış olan hapishaneleri bafi katsayısı artsın ve nüfus yükselsin diye kısmen boşaltmıştır. ve bu taktik işe yaramış, kısa zamanda nüfus artışı sağlanmıştır. sizin anlayacağınız ingiltere nüfusunun yarısı rspu çocuğudur.
soruisareti soruisareti
ingilizcedeki neredeyse tek küfür cümlesi. küfürden zaten mahrum olan bu dilin argosunu sadece bu kelime ayakta tutmaktadır. eğer "fuck" da olmasa tüm ingilizce konuşan halklar içlerindeki hayvani duyguları dışa vuramadıkkları için depresyona girip topluca intihar edeceklerdi. aynı zamanda sansürlü versyonu da f worddür.(bkz: s word)
azureel azureel
sevgilinize kesinlikle vermeniz gereken şey.

f: forever i love you
u: unhappy without you
c: care about you
k: kiss you with a big hug
=
so i give you the biggest fuck
hepten aykırı hepten aykırı
eğer fuck gerçekten "fornication under control of the king" sözünün kısaltılmışı ise akraba dil almancada aynı anlama gelen ficken fiili nasıl oluyor da bu kısaltmaya böylesine benziyor diye kendisinin bir kısaltma olmadığını bas bas haykıran ingilizce fiil. volvo'ya da "very odd looking vehicular object" diyorlar, ne kadar doğrudur bilinmez. ingiliz halkının yarısının ne olduğunun da ingilizlerden başka kimseyi ilgilendirmemesi daha ayrı bir konudur.
1 /