full donanım sevgili isterim diyen standart tip

platonun ütopyası platonun ütopyası
yurdum insanındaki bu özgüven patlaması nereden geliyor diye her zaman merak ederim. görüyoruz, sağda solda duyuyoruz. diyorlar ki şöyle şu özelliklere sahip birini isterim.
arkadaş bir aynaya bak, bir fizibilite raporu çıkar, ekspertiz yaptır, piyasayı kokla, kapıyı bir aç kapat ses tok mu dinle, metal yorgunluğu var mı mesela bir bak, tünelden geç motorunun yankılanan sesini hisset.
ama yok standart donanımlı clio symbol kalkıyor, full artı full ford ranger'la kendini bir tutuyor.
bu ilişki yürümez arkadaşlar.
sen 1.3 motorunla 130 yaparken titreyen kaputla 220 yaptığı halde bana mısın demeyen bir 4x4 e nasıl yetişeceksin. hadi allem ettin kallem ettin paketledin. ne kadar sahip çıkabilirsin ki. senin yol performansını içten içe kendine yediremeyen partnerin kendi segmentinde kendine denk full artı full birini gördüğünde onun tozunu yuttuğunda ne yapacak sanıyorsun. böyle durumlarda çok az kişi kapıldığı rüzgarın peşinden gitmeyecek kadar sağlam duruşludur. ki böyle ilişkilerde zaten tipten ziyade aşk mevhumu söz konusudur. öyle paketleme tarzı kapatmalar, talepler yoktur böyle sağlam ilişkilerin temelinde.
5
sw pls sw pls
sevgililik denilen zırva ilişki durumuna kendisini kaptırdığı için ne istediği önemli değildir. fuck buddy bulması gereken tiptir. ya da evlensindir.