galatasaray futbol takımı

seneryocu2 seneryocu2
sevgili taraftarıma söyleyebileceğim şudur:bugünkü galatasaray takımını farzedin ki,içimize girmiş bir f.b ajanı yaptı. aldırmayın. seneye takıma sahip çıkacak bir başkan buluruz ve sil baştan yeni bir takım kurarız...ve de avrupada her branşta finale oynamaya aday takımlar kurarız.

söyleyeceğim şudur:siz yeter ki galatasaraylılık ruhunuzu kaybetmeyin!!! sizi seviyorum ve hepinizi öpüyorum!!!
stekelenburg27 stekelenburg27
eskinin övünçlerini günümüzdeki başarısızlıkların kalkanı olarak kullanma eğiliminde ve felsefesinde olan takımdır.ayhan gibi bir oyuncunun bu takımda senelerce forma giyiyor olması zaten olayın boyutları hakkında az çok fikir veriyor.
murphyus murphyus
çok fazla bir süre değil iki yıl önce, bir adam düşünün; çok iyi bir galatasaraylı askere gidiyor. ve askerliğinde, nato askeri olarak, afganistana göreve gidiyor. ve direniş kuvvetlerince rehin düşüyor. ve aradan 2 yıl geçtikten sonra serbest bırakılıp ülkesine geri dönüyor.

adamın bıraktığında takımın başında hoca yok, adnanlar takımın yönetiminde, orta sahada mustafa sarp, barış özbek, pinto, oynuyor. forvette stancu var, sağ açıkta kazım kazım, defansta servet gökhan zan falan bok gibi düşmemeye oynayan bir kadro.

sonra bir geliyor adnan lar gitmiş. hoca fatih terim, başkan vizyon sahibi ünal aysal, kalede muslera, defansta iki yetenekli stoper semih, dany. orta saha aman tanrım; selçuk inan, felipe melo, hamit, önlerinde wesley snejder, forvette kim acaba derken didier drogba, burak yılmaz ı görüp kafayı yemesi muhtemeldir. 2 yıllık bir zaman zarfında bir takımın bu kadar değişmesi gerçekten imkansıza yakın bir olaydır. bu şekilde bir kadro oluşumu, bu şekilde başarı çizgisi ergenlerin oynadığı fotball maneger gibi falan oyunlarda bile mümkün değildir. şu anki galatasaray kadrosunu oluşturmaya bile çalışsanız, mümkün değil başaramazsınız.

bu yönetime ve başkana galatasaraylı ların hayatının sonuna kadar minnettar olması gerekmekte. gerçekten çok büyük işler yaptılar. bu gözler didier drogba yı o meşhur gol sevincini yaşarken parçalı formayla gördü.