ganjaman

furious furious
ahahaha kim yazmış diye bakmadan edemiyor insan engellediğim biri daha n6'ma yazmış. umarım bir gün bir yürüyen merdivende karşılaşırız da "aslan parçası" nasıl oluyor gösteririm sana. tüm kılçıklar da böyle atarlı oluyor hee. senin gibi 3 tanesini tek oturuşta yerim güzelim. yallah lise çıkışında çocuk döv almayayım ayaklarımın altına.
dionysos dionysos
tam bir şerefsiz. dün yazdığım bir şey ile ilgili yaptığı yorumda bana karşı yaraklı kürekli konuşmuş. özel mesaj yazdım, tanımadığı insanlarla nasıl bu şekilde konuştuğunu sorarak yedi sülalesine küfredip telefonumu verdim. götü yemedi aramaya bu oğlan çocuğunun tabi ama sonrasında beni kafes dövüşüne davet etti. istediği yerde, istediği şekilde olabileceğini ve hangi şartlarda istiyorsa kabul ettiğimi söyledim. bugün bana mesaj yazmış. hocasıyla konuşmuş da kendisi, hocası olmaz dövüşme falan demiş; yersen. lan at kafası, hocanla üst üste koyarım sizi.

adamsan eğer, azıcık delikanlıysan ararsın; telefonum açık ama nerede sende o göt, yavşak. ancak yedi sülalene küfür ettirir ve o küfürleri de sindirirsin böyle!
1