ganjaman

wendera wendera
ilk önce tahta götlü narsist dedi. ilk gördüğümde anlam dahi veremedim. tanımıyor bilmiyor ben yıllardır spor yapan kendimce düzgün fizikli başkalarınca latina fizikli biriyim ve bana şaka gibi tahta götlü diyor. sesimi çıkarmadım yine de ilk seferde.

sonra o yetmedi sonra "hayal dünyasında yaşayan narsist" dedi. yetmedi "3 gramlık aklı, 4 gramlık memesi" ile özgüvenle sözlükte salınıyor dedi. zekamı ve mememin güzelliğini ispatlama lüzmu bile duymuyorum. kaldı ki akılsız da memesiz de olsam senin beni aşağılama hakkın yok çünkü ben seni hiç hedef gösterip aşağılamadım.

peki benle hiç muhabbeti oldu mu? hayır
peki beni hiç gördü mü ? hayır
peki hiç ölçtü mü oramı buramı ? hayır

benim fiziki ölçülerimi bilmiyor, güzel miyim estetik miyim bilmiyor.

eleştirmesindeki sebep; onun sahip olmadığı özellikleri isteyen bir kadın olmam. sebep onda yetersizlik ve değersizlik duygularını tetikleyen sinir eden bir kadın olmam?

ben tahta götlü , küçük memeli , çirkin bir kadın da olabilirim. bu kimseyi ırgalamaz. ama sen bana beni görmeden, benim fiziki özelliklerime kafandan uydurup saldırıda bulunuyorsan bu sendeki psikolojik sorunların tezahürüdür.

ben böyle olan kadın kardeşlerime asla sallamadım. ben hep dedim ki herkes kendini sevsin herkes değerini bilsin.

ama sen hiç tanımadığın bir kadını özgüveni yüksek diye aşağıladın fiziken ve ruhen.

bu senin kendi kompleksini ve sorunlu ruh halini yansıttı ancak. ama sen bunu da anlamazsın.

bir girinde kendin de bahsetmişsin zaten beni bu ruh halimle hiçbir kadın çekmez diye. çok haklısın. sözlükte sadece ben değil tüm kadınlara düşman oluşunun nedeni daha derin bir yerlerde yatıyor olmasın? senin kadınlara düşmanlığını herkes biliyor.

bence araştırmalısın.

edit: hala cevaben diyo ki çıkar göster ispatla. dostum senin iq ve seviyen ancak bu kadarmış. cidden bi şey anlamıyor kafan. sopa vücutlu da olsam bu senin haddin değil sana vücudunu paylasacak degil kimse. ö ğ r e n z a v a l l ı.