genç kızlarla rekabet eden 30 luk kadınlar

1 /
di mi ya di mi ya
bu bir intihar notudur.
bir kadının yaşayacağı kadar yaşadım ve artık bu dunyadaki görevimi tamamladım.
birazdan 2 kutu hap içerek yerimi 30 yaş altı fıstık gibi çıtırlara bırakıyorum.
hakkınızı helal edin.
5
isteoyledegil isteoyledegil
30'luk kadınlar idealdir. kafanı asla şişirmez, gereksiz kaprisleri olmaz, erkeğin kafasını rahatlatır, konu birliğine varır.

genç kızlar ise sorunludur, komplekslidir, yarış halindedir en önemlisi hep bir ilgi bekler.
2
postmaniac postmaniac
kadınlar olgunlaştıkça güzelleşir.buna fiziksel olarak fit oluşları da eklenirse tadından yenmez.bu arada 40 yaşında 20 yaşındaki çıtırlara hiç bir zaman değişmeyeceğim bir çok hanımı tanımış biri olarak 30 ne ki diye sorarım.
timeless one timeless one
laboratuvarımda en son eserim için çalışıyordum. yıllarımı alan bir çalışma. heyhat... daha dün gibi doktoramı almam ve doçentlikte kariyerime son vermem. anlamadılar ve hiç bir zaman anlayamayacaklardı. tanrısal güçlerle uğraşmak o küçücük beyinlerine ulaşılmaz gelecekti. oysa ben ölümü yenme derdindeydim. frenkeştayn hikayesini gerçekleştirmek ve ancak insanoğlunun canavar dediğini insan silüetine sokabilmek...

yine bir gün böylesine harıl harıl çalışırken asistanım bay firederik mördak şöyle bir öneride bulundu. "hocam, böyle ölülerle uğraşacağımıza elimizdeki bunca ilerlemiş teknoloji ile 30 yaşından geçkin olgun kadın zekasıyla 20 lik kadın diriliğini birleştirip mükemmel kadın üretsek ya"

o an aklımda şimşekler çaktı. uzun zamandır yalnız olduğum aklıma geldi. işe güce çok bağlanmış ve özel hayatımı bir kenara atmıştım. lanet olsun du böyle profesörlüğe. aklımda malzemeler belirmeye başladı. ilk önce hayatımda bir dervrim ile başlamalıydım. ilk iş en yakınımda, elimin altında hazır bulunan küreği aldım ve bay firederik mördak'ın ağzına yapıştırdım.

hasbam mature ile teen arası sağ kol kası yapmış, bana mikimmmil kidin diyor...
imam zeker imam zeker
artık yirmili yaşların curcunasından uzak, huzur veren gülüşlere sahip kadınlardır. ve bu gülüşleri, neredeyse her an yırtılabilcek ipek bir örtü gibi zarif ve narindir. mükemmellikten sadece bir adım uzaktadırlar ve o adımı da ancak aşkla tamamlarlar. aşk mı ? onlar aşkı kolunuza taktığınız pahalı saatin tik taklarında değil, size dokunduklarında sizin kalbinizin seğiren atımlarında ararlar. dokundukları vakit ruhunuzun sinir uçlarını teninizden söküp alırlar. eski bir radyoda çalan hüzzamlı bir şarkı gibidirler. sonbaharda kurumuş yapraklarda en güzel onlar yürür, yağmur en güzel onların saçına yağar, rüzgar en güzel onların tenini okşar. ve her mevsim makyajlarının rengini, içinde bulundukları mevsimden alırlar.
1 /