gerçek aşkı ararken 27 erkekle sevişen kız

1 /
sophisticatewise sophisticatewise
gerçek aşkı aramıyordur bence aşkı arıyordur belki de ten uyumu arıyordur netice de sevişmek aşk getirebilir. sevip evlenip sonra ten uyumu olmayınca aldatmaya başlayan zavallılardan olmak istemiyordur kendince piyasa araştırması içindedir.
bana güneş hep arkamdan vurmuş bana güneş hep arkamdan vurmuş
aslinda o kadar kolay değil mi?
1 kişiyle sevişiyorsun ve hemencik evleniyorsun. 2.'ye gerek bile kalmiyor, nerde kaldi 27. cunku herkes herkesin ruh eşi.

öncelikle belirteyim, kadinlarin her taniştiği kişiyle sevişme maceralarina girişmesini hiç tasvip etmiyorum ama bir gerçek var, o da
erkeklerin kadinlari yatağa götürmek için kurduğu hayaller. türlü türlü numaralar.

şimdi kadin mi suçlu oluyor?
hangi devirde yaşiyoruzdan başliyorsunuz, kadin soluğu yatak odasinda aliyor.
ikna ettiniz işte. sirf yatabilmek için kadinlari ikna etmeyi başardınız işte; hayirdir hangi devirde yaşiyoruz?
zaman kumu zaman kumu
bu google çok merhametsiz çok.. sen git google'ye gerçek aşk yaz, google sana 27 erkek tavsiye etsin..ayıp lan.. yakıştımı şimdi sana google bey bu tavırlar?? milyar dolarlık şirketsin..insanların hayatlarına salça olmak yakışıyor mu sana? tabi kızımız da tabiri-caizse biraz kawazaki karakterlimiş ama neyse artık..

edit: google nereden çıktı diyenlere başka türlüsü aklıma gelmedi..modern çağda mektupla, gazete köşesiyle uğraşacak hali yok ya.. muhtemelen dm'lere, mesaj kutularına vermiş küsküyü..mecnun'u bulayım derken, ne hale gelmiş kız ya..bak yine duygulandım başkasının yerine..ama o 27 kişiden biri ben olmadığım için de üzüldüm biraz..yine de amacına ulaşmak adına ne badireler atlatmış kızımızı tebrik ediyor, pes etmeyerek yoluna devam etmesini de temenni ediyorum, hatta beni de deneyerek yoluna devam etmesini..
ünsüzdüşünür ünsüzdüşünür
gerçek aşkı aramak için yanlış bir metod seçmiş olan kızımızdır.

kusura bakmasın ama bu metodla gerçek aşkı değil, olsa olsa en iyi sevişebilen erkeği bulmuş olur. gerçek aşkı bulmak istiyorsa acilen metod değiştirmesi gerekmektedir. tşk.
yeni bir üye yeni bir üye
gerçek aşkı bulması için bir kaç 27 kişiyle daha yatabilir. bence bir mahsuru yok... hayır kız veriyor lan işte basın geçin ne tırıvırı yapıyonuz.
1 /