giri altındaki yorum kısmında muhabbet çeviren tip

mgun mgun
-ler olacaktı ama başlık sığmadı... gerçi çoğul yazıp da herkesi zan altında bırakmamak lazım...

neyse aramızda var böyle çenesi düşük goygoyşinas cinsler... yaw kardeşim giriyle alakalı yorumunu yap sana kalmış ona karışan eden yok, yorumunu yaptın mı köşene çekil, sen ne diye ikili sohbet içerisine giriyorsun giri altında... hele o araya dahil olan üçüncüler yok mu fıttırıyor insan... sonra çift haneli bildirim görünce seri artılandık sanıyoruz ama o da ne, falanca yorum ekledi filanca yorum ekledi... bu ne len mq!

kibarca belirtmek gerekirse özelden yazışınız mq bi zahmet!

p.s. düşmüyor böyle, kesin bilgi yayalım...

tipler!
33
elinde sadece siyah kalem var ama gökkuşağı yarat elinde sadece siyah kalem var ama gökkuşağı yarat
adam yorum yapılması terso dememiş, ikili sohbet içerisine girilmesi bana terso geliyor demiş. türkçe bildiğinize emin misiniz? kendi tercihidir, saygı duyarız. hemen kendisini savunmaya geçenler de nasıl bir suçluluk güdüsüyle bunu yapıyorlar, anlamak güç. sanki kanuna karşı geliyorlar mk.

basit bir mevzu, isteyen istediği gibi karar verip uygular. kimseyi de ırgalamaz bu.

tanım: bir sözlük yazarı tipi.
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
bu yorum kısmına çok takıldım ama işlevselliği ve kullanımı olarak.
açık bırakınca bir şey diyorlar... kapatınca başka bir şey diyorlar... bazen öyle anlar oluyor ki yetti diyip kapatıp sonra da niye kapatıyorum ki herkes görsün o kadar yazıldı çizildi diye açıyorum yorumları. çünkü kastettiğim şekilde yoruma gelenlerin amacı belli.
alakalı alakasız bir şekilde gelip kendince gerilim ya da kaos yaratmaya çalışan, üsluptan bihaber olan tipler ve bu tiplerin yanında goy goy yapanlar cidden çok masum.

en fecisi ama kendi girilerini yoruma kapatıp tanıdık tanımadık herkesin girisine kasti olarak damlayan tipler.
2