gittigidiyor

1 /
cony cony
elinizdeki yeni veya 2. el eşyalarınızı satabileceğiniz , güvenli ticaret döngüsüyle alıcı satıcı arasında para transferi ve irtibatı en iyi şekilde kurmuş başarılı ticaret sitesi.
wondrous wondrous
dışardan bakıldığında oldukça sakat bir sistem gözükmesine rağmen bugüne dek bir tane puştluk, ibnelik görmediğim komünite. her şey saygı, sevgi, çiçek böcek çerçevesinde yürüyor, kusurlu mal oranı oldukça düşük. ben seviyor türkiye.
love metal love metal
arkadaşımın kartını kullanırken hiç bir kıllık çıkarmayan, öz be öz babamın kartını kullanırken uyuzluk yapan terbiyesiz kuruluş. kredi kartı ve kimlik fotokopisi isteyerek ebenizin şeyini bile satın alabilme ihtimallerine karşın bize güvenin, kontrol edildikten sonra bilgilerinizi hemen imha edeceğiz cevabını yapıştıran site. bugüne kadar birçok işlemimde mutlu olduğum, ancak bu kartla olan işlemin iptal olması için aynı ürünü daha önceden kullandığım(veya belgesini göndereceğim) kartla bir daha satın almam gerektiğini söyleyen mantık fışkıran site. gittigidiyor'u aradan çıkarıp satan adamla anlaşınca, yeni bir alış yapmadan işlemi iptal etmek istediğimde, "istediğmiz belgeleri göndermediğiniz için üyeliğiniz iptal olacaktır." diyen site. inşallah paramı geri iade ederler...

düne kadar hiç bir yamuğunu görmemiştim ancak allah'a emanetsiniz kredi kartı ve kimliğinizi verirseniz... kısaca güvenli alışveriş ayağına, çok tehlikeli işler yapıp "güvenin bize, söz veriyoruz, valla bişey olmaz..." diyen site.
1 /