gizem karaca

1 /
balefulwhisper balefulwhisper
miss turkey 2011 2. güzeli. yüzü falan pek hoş. tatlı bir siması var. boyuna kısa diyorlar ama normal bence. yaşı ufakmış daha hem. süt içsin.
supergeveze supergeveze
gerçekten tatlı biri üstelik kendisiyle yüz yüze konuşulduğunda da iyi niyetini belli ediyor. kesinlikle hava atmak ya da başka bir şey için yazmıyorum . benden bir sene büyük ve bizim okuldan mezun oldu yabancı dil mezunu ve sınavda' 2.bölümde sadece iki boşu falan vardı' diye hatırlıyorum çünkü ilk bölümde düzgün puan yapsaydı okul birincisi olucaktı diye öğretmenler söylemişti 2010 mezunudur kendisi. bence güzellik yarışmasında 1. olmalıydı içtenlikle söylüyorum ki herkeste bulunmayan bir güzelliği var . aşırı sevgim falan yok övmeye de çalışmıyorum ama o yılın mezunlarının bile en güzeliydi ( o yıl okul mankenlik ajansı gibiydi o yüzden ) kızın hakkını vermek lazım . neyse hayatında başarılar dilerim ..
kıkırdak kıkırdak
show tv nin her gün show klüp programına çıkarıp meşhur etmeye çalıştığı kızdır.gel gelelim eve düşen yıldırıma ,bak delikanlı(show tv) yapamıyosun sen bu dizi işini acunu da kaptırdın nolcak bilmiyorum ki hiç,bu dizi geçen yıl yarıda başladı gitti bakalım pek göze batmadı ama bu yıl naparsan yap istediğini yap,bu kızla bu dizi olmaz aynı şey feriha içinde geçerli bitirin ikisinide kurtulalım ,bak doktorları yayınla daha çok reyting alır.
yalnızlıkömürboyu yalnızlıkömürboyu
geçen gün bir programda evini gördüğüm kızcağız.
bildiğin çocuk daha lan bu!
yeni ayrılmış evden özgür kız olacamış, annesine babasına söylüyorum burdan bunu bir an öce tekrar eve alın lan! daha buluğ çağında çünkü.
efendim hangi birini anlatsam, duvarlarda binbir çeşit oyuncak, ama en çok şirinleri seviyormuş herşeyi şirinlermiş, sonracıma yatak odası; genç kızı geçtim bildiğin pembe kız çocuk odası, ama bomba başucunda çocuklara hitap eden küçük damacanalar var ya o vardı lan!
gerçi annesi de "evin ana okulundan farkı yok" diyormuş. aile de farkında, galiba evcilik oynuyor sanıyorlar.
sonracıma röportaja gelen adama kahvaltı hazırladı kızımız tam 2 saatte!
ve yaptığı sadece sucuklu yumurta vardı uğraştırıcı, gerisi buzdolabından çıkarılıp tabağa konulacak şeyler. yavrum madem bu kadar mıymıntısın, hazırlasana onları önceden te allaam ya!
bu kızın acilen eve dönüp olgunlaşması lazım.
gizeeem ne olur geri dön gizeem!
saf, gerçekten çok saf. salak anlamda değil oğlum, harbi temiz kız, umarım kullanılmaz.
1 /