godiva

1 /
felis felis
belçika kökenli çok kaliteli bir çikolata üreticisidir.
minimum %72 kakao içeren bitter çikolataları çok beğenilir.
çikolatalarının kalitesinin yanında ambalajlama işini de bir sanat haline getirmiştir.
istanbul hiltonun içinde şubesi bulunmaktadır
stelloid stelloid
amerikaya giden her eş dosttan paket paket istenen çikolata. ülkerle alakalı şirketlerce alınmış olmasına rağmen hala ortalıklarda görünmemesi sebebiyle hakkında bu kadar az şey yazılmış olsa gerek. yoksa bir yiyenin aklından çıkacak gibi değildir, insana diğer çikolataların varlığını bile unutturabilir, ayrıca 11 kaplan gücündedir.
zararsiz insan zararsiz insan
yeryüzünde salmış olduğu ün,el yapımı oluşundan kaynaklanır.aşırı derecede yüksek fiyatları,şık ambalajları ve şekilleri bu çikolatalardan beklentilerin çok yüksek olmasını sağlar ancak ; çikolatalar bu beklentileri karşılayamaz."ee,çikolata işte ne var" dedirtir malesef.
kaotik kaotik
londra'da ünlü markalara ev sahipliği yapan regent street'te şubesi olan çikolata üreticisi. regent street ki piccadilly circus'la oxford street'i bağlayan cadde. o kadar ünlü markayla aynı yerde bir türk yatırımını görmek anlık da olsa mutluluk vermiyor degil.
deuteragonist deuteragonist
bağdat caddesi üzerinde ki mağazası pek ilgi görmemiş gibidir ancak içeriye girince benim gibi çikolata sevmeyen bir bünye bile kendinden geçebilmektedir.kokusunun yeteceğini bilmek gerekir.umarım ülker bu canım markayı dondurma (bkz:ülker golf ) piyasasına sokmaz.reklamları aklıma getiriyorumda.aman aman!!
qucub qucub
içerisinde ihtiva ettiği tereyağı miktarından ötürü,gerçek çikolata severlerin damak tadına çok da hitap edemeyen,ancak yine de kıtlıkta gideri olabilecek belçikalı çikolata markası.

evet malesef asla bir lindt kadar değildir.
1 /