göğüs dekoltesini emoji ile kapatmak

dunyayi kurtaran sahaff dunyayi kurtaran sahaff
itici ve estetik olmayan durumdur. göğüs dekoltesini çiçek, armut gibi emoji ve stickerlarla kapatma durumu. hiç estetik durmuyor, gizlemek istiyorsanız elbette dekolteyi yine gizleyin tamam ama böyle değil lütfen.
equisetum equisetum
o bir cm bile görünmeyen çiziktirik, görünse dahi bebek poposuna benzeyeceği için emoji koymasını desteklediğim memelidir.
çünkü çoğu kez o dekolte, a cup olan memelerin hususi yan yatırılarak preslenmesiyle oluşmuş bir dekoltedir. oysa o, bu gerçeklikten kaçarak hayalindeki b cup memeleri yansıttığına ikna olmuş ve hatta kendince olaya gizem katmıştır.
fakat equisetum bilir ki;
c cup, onun sadece hayalini süsleyen ve zaten kimsede olmadığına kendini ikna ettiği,
d cup, memelerinin babasına çektiğini düşünerek uyuduğu bir gece rüyasına girmiş ve gerçek olduğuna inanmayacağı bir ölçüdür.
e cup mı?
sen daha fazla okuma emojili kız.
hahha.
clitor eastwood clitor eastwood
politik bir sembolizm kullanarak propaganda yapan hanım kişilerin eylemi.

fotoğrafın özeti ve amacı memelere dikkat çekmektir. ama yöntem profesyoneldir.
lakin hiç tam memelerin üzerini kappı gibin kocuman bir şekille kapattığını hiç fark etmemiş gibi yapar. asla bundan bahsetmez, sorulmasını bekler içten içe.

karşı cins olarak neden emuci ilen kapattığını sorduğunuzda "ay ona mı dikkat ettin"den tutun, algıdaki seçiciliğinize ve potansiyel abazalığınıza kadar geniş bir yelpazede yorumlar alırsınız. hemcinsleri sorduğunda ise "ay canım çekerken fark etmedim hiç biliyor musun, tam instaya atarken fark edince kapatıyım dedim, malum abaza falan çok yani, rezil bir ortam" cevabını vererek her türlü soruya ve yoruma cevabı mevcut bir şekilde fotoğrafın savunmasını yapar, sınavını verir.

sonuç olarak memeler sergilenmeden sergilenmiş, dikkat tam istediği şekle şükle çekilmiş, kendisine yürümesini istediği er kişilere üstü kapalı mesaj gönderilmiş, mesaj kutusu mesajla dolarak arzuladığı ilgiyi görmüş, istediğini abaza veya beyefendi olarak mimlemiş ve bunun dedikodusunu yakın kız arkadaşlarıynan yapmıştır.
fotoğraf amacına ulaşmış, politika kazanmıştır.
politikada taraflar yoktur, oyuncular vardır.
helal olsundur hanımefendiye, büyük emek gerçekten.
nazgulbacanagi nazgulbacanagi
sebebi erkeklerdir. internet denen alemde milyonlarca fıstık gibi meme sahibi varken ilgi delisi kezbanları şımartmak neden? onlara kendilerini afrodit zannettirirseniz olacağı bu. abazalık seçici olmanın önüne geçiyor ne yazık ki.