google news

chaghdash chaghdash
siyasi ve taraflı bir sitedir.

abd'nin ortadoğu'ya yönelik açılımlarını envai çeşit yalan haberle desteklemeyi boynunun borcu bilen cnn veya bbc gibi davranmayıp ırak'ta olan biteni gizlemeyen ve sürekli olarak çökertilemeye ve ele geçirilmeye uğraşılan bir site olan uruknet'i artık bir haber kaynağı olarak indekslemeyi bırakmıştır.

bu konudan şikayet etmek için bir e-posta yazdığınızda da verdikleri cevap "ilginiz için teşekkür ederiz, biz de bir karışıklık olduğunu fark ettik fakat malesef şu anda bu sitenin indekslenmesi mümkün değildir" şeklinde oluyor.
kubelik kubelik
"en çok okunan haberler" kısmının sürekli etkisiz hale getirildiği google fasilitesi. türkçe versiyonu bizi şöyle selamlamaktadır:

"lütfen kısa bir süre sonra tekrar deneyin.
bu bölüm şu anda kullanılamadığı için özür dileriz."
yavixavien yavixavien
diğer ülkelerde çıkan haberleri de kısa yoldan görmemiz, açısından faydalı google zımbırtısı. (haberler kısmında ülke değiştirince oluyor tüm bunlar; son günlerdeki türkiye-israil diplomatik gerginliğini iki taraftan da takip etmede büyük kolaylık sağladı)
leopold leopoldoviç leopold leopoldoviç
seçmemiş olmama rağmen önüme sürekli zaman ve samanyolu'ndan haberler koyuyor. neredeyse hiç radikal imzalı bir habere rastlamamış olmamın yanı sıra; zaman ve samanyolu'nu cnntürk, ntvmsnbc takip ediyor.
moonman08 moonman08
internet üzerinden haber okumak için gazetelerden önce girdiğim site. lakin eskiden dinamik bir halde olan ve sürekli değişen türkiye kısmındaki "en çok okunan haberler" bölümünde 1 aydır istisnasız her gün açtığımda kutlu doğum haftası başlığını görmemle yavaş yavaş bendeki olumlu imajını kaybetmeye başlamıştır. ulan insanlar 1 aydır bunu mu okuyorlar sahah akşam, yoksa amacın başka mı gugılım haberlerim.
leopold leopoldoviç leopold leopoldoviç
türkiye kısmında 'öne çıkanlar' bölümünde karşıma sürekli asayiş-adliye haberlerini getiriyor. yok şurda silahlı soygun olmuş, yok bilmemnerede cinayet olmuş. lan yeter.
cme cme
google'ın habersel ve editöryal bakımdan kaliteli siteleri topladığı haber sevisi. buraya kayıt olmak çok zordur. o kadar ekip yaparsınız özel haber girersiniz fakat kayıt olamazsınız. ama işin orospusu olmuş bir google news uzmanı 1500 liraya 10 çakma haberle sizi kayıt ettirebilir. 5 site için yaptığım başvurudan sadece özel haberlerle doldurduğum ekonomi sitemi kaydedebildim şimdilik. site sahiplerine avantajı kayıtlı haber siteleri aramalarda daha üst sıralarda yer alıyor.