grand theft auto v

1 /
arokh arokh
rockstar'ın sistem gereksinimlerini hemen açıklayıp elimizi şeyimizde bırakmamasını dilediğim oyun. gta 4'ü bile ittire kaktıra çalıştıran günümüz alt-orta seviye bilgisayarlarını çok ağlatacağı kesin.
yıldıramazsınız beni yıldıramazsınız beni
trailer'den anladığım kadarıyla oyunda sadece los santosun olacağı oyun ama eğer birçoğumuzun düşündüğü gibi esas adamımız tomy vercetti ise artık öyle uyuşturucu teslimatı yapmak gibi sikimsonik görevler yerine daha ağır abi takılacağız nihayetinde 60 yaşında adama ayak işlerini yaptıracak halimiz bu durumda diğer merak konusu ise çoluk çocuğa karışmışken nasıl olacakta o çatışma senin bu çatışma benim diye şehirde yardırabileceğimiz bence yaşlı bir aile babasını oynamaktansa o son sahnede kaçan elemanı oynamak gta ruhuna daha uyacak daha eğlenceli olacaktır
pacaveli pacaveli
gta iv'den pek farklı sistem gereksinimi isteyeceğini düşünmüyorum ama çok merak ettiğim konu var: oda oyunun boyutu. vice city ve san andreas ta grafik olarak birbirine benziyordu ama haritanın sa da devasa olması sebebiyse boyutu çok daha fazlaydı. şimdi bu oranlamayı yeni çıkcak seriye göre düşünüyorumda, sanırım alışmadığımız bir durum olacak.
1 /