gratis kartı olan erkek

1 /
shanziman shanziman
benimdir bu, var ama yatağım sizi germez. aslında yalnızca yatak da değil de neyse. sonuçta gilette de satmıyor mu bunlar? hem sabiha gökçen'de kitlemişlerdi bana. yalnız cidden bir kart üstünden bile heteroseküel ve ataerkil egonuzu tatmin edebildiniz ya, tebrikler

edit: (bkz: tebrik koydum)
berk1905 berk1905
vallaha cüzdanda boş yer varsa ve sevgilisi de varsa bulundurması normaldir.
aslında bulundurmanın sevgiliyle alakası yok ama gratis alışkanlığı sevgili sayesinde kazanabilir. dedorantı var sakal tıraş köpüğü, jileti vs. var. hem kartta puan kazanması var.
mesela nt kart vardı bende. 30 tllik kitabı bedavaya getirmiştim puanlarla.
cüzdanda boş yer varsa ve gratisten alışveriş yapılıyorsa gayet makuldur.
deodorant aldığımda kız arkadaşım benim puanlarımı kullanıyor. sen sakın kart alma benim karttan al puan biriksin diyor. çok bozuldu çok
bitli piyade bitli piyade
direkt olarak itin götüne sokulan ve ılık olarak itham edilen erkektir. benim kartım yok ama deodorant ve koltuk altı stickimi ağırlıklı olarak gratis'den alıyorum. bunları kullanmıyorsanız o sizin hırboluğunuz.
küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır
benim ama bir dinle. kızla buluşacağım bir gün yine geç kalmıştım. artık bu kaçıncıydı lanet olsundu. birden durdum...
ellerim çatlaktı. ellerim beni dara sokuyordu. böyle muhabbet edemezdim. geç kalmayı seçtim ve hemen köşedeki gratise giriverdim. cep boy kremimi aldım sürdüm ve iç cebime koydum. meme kısmımda potluk yapıyor mu diye kontrol ettim. efendim dedi gratis kartınız var mı? yok kitapsız yok. verelim mi dedi? birden basiretim bağlandı ver dedim.
böylece bir daha kullanmamak üzere bir gratis kartım oldu. fena mı oldu? hiç.
slowdiver slowdiver
bunlardan birisi benim, bazen şampuanlar, duş jelleri ve deodorantlar, marketlere oranlar daha fazla indirime girebiliyor gratis kartı olanlara, ben de deodorant, şampuan gibi ihtiyaçlarımı bu şekilde oradan karşılıyorum.

ayrıca, traş kolonyaları, traş köpükleri gibi erkek bakımı ürünlerinin çeşitleri fazlayken, kartım neden olmasın?

ahahaha, ayrıca vurdurmuyorum be! :)
3
traely traely
yves rocher kartı olan erkek olarak destek verdiğim erkek. ama rossmanda daha güzel ürünler var dostum,oraya yönel. ben de öyle yaptım.
bilmem hatırlar mısın bilmem hatırlar mısın
o da bir sey mi, mango indirim gunlerini bilenler var aramizda. bir animi aklima getirdiniz, bir cay alin elinize anlatayim.

sanirim uc bes yil oluyor, bir defasinda gelin hadi bugun sevgililerimizi alip disari cikalim dedik 3 arkadas, neyse aldik kizlari da 6 kisi bir restoranda buyuk bir masaya oturduk, yemek yiyoruz. kizlar arasinda mango indirim gunlerinden konu acildi. benim icin fitili atesleyen cume su oldu "aa, o konuda tarik cok iyidir, benim icin bunu bile takip eder, tarik ne zaman indirim gunleri?" o da bildigin acikladi. biz diger arkadasla kaldik oylece.

benim o masaya oturana kadarki mango bilgim mango aromali ice tea'den ibrat dikkatinizi cekerim. diger arkadasa "kanka mango derken?" dedim, kisik sesle "ne bileyim aq, ogreniriz simdi" dedi. yani onun da bilgi sifir. neyse tum kizlar tarik'la koyu bir sohbete basladi, biz diger arkasla adeta masada yok gibiyiz.

gecenin sonunda kizlari eve biraktik, biz de dagilacagiz. tarik'in ev bostanci'da, biz avrupa yakasindayiz. giderken biz arkasla muhabbet ediyoruz, arka koltuktan tarik dedi ki "abi sahil yolundan gitsen daha iyi olur" ben dedim ki "onu bari biz iyi bilelim tarik, karisma", diger arkadas da dedi ki "sus sucunla otur pezevenk". bu derece disladik aramizda.

sonuc olarak sevgilisi tarik'i bu yemekten 2 ay sonra terk etti, sen o kadar indirim gunu ogren, magazada giristeki o koltukta saatlerce bekle sonra kiz sana tekmeyi atsin. ne yalan soyleyeyim uzuldum.
aklınıpeynirekmekleyiyenkarpuz aklınıpeynirekmekleyiyenkarpuz
vurduruyor tarzı sığ düşünceli insanlara ilber ortaylı bakışı atmak istiyorum.
pekala da kartı olabilir, gratis vb mağazalar oje, pet, saç boyası gibi sadece kadın endeksli ürünleri barındıran yerler değil, erkekler de kendileri için ürün alabilirler. hatta kendileri için demek bile bana sinir bozucu geldi, pekala da kozmetik ürünü vs alabilirler. bunlar normal şeyler.. kartı var ya da yok, indirim takip etmiş ya da etmemiş sanane, banane, bizene..
1 /