grundig

1 /
tuygun tuygun
nürnberg merkezli bir şirkettir. nazi amcalar tarafından kurulmuştur. kısa sürede büyümüş ve alman ekolünün başarılı bir temsilcisi olmuştur. daha sonra şirket zor günler geçirmeye başlamıştır. şu an koç holding bünyesinde hayatına devam etmektedir.
zetinko zetinko
kipalarda buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi modelleri vardır...

...dır ancak bu ürünler bloomberg (arçelik) markasının dandik ürünleri olup, sadece üzerine grundig logosu basılmıştır.

bulabilirseniz iki sene önce ürettikleri lcd ler kalitelidir. (logosunun yanında model ismi yazan modelleri) şu anda sattıkları da kaliteli ve eski ürününüzü getirirseniz 300 liraya varan indirimlerle.
zetinko zetinko
şu an kendisine baktığım 2. televizyonumun markası. kendisi kim bilir kaç ay (belki de yıl) arızalı olmasına rağmen 30 liralık minicik bir masraf ile çalışır duruma gelmiştir. 55 ekrandır, tüplüdür ve görüntü kalitesi mükemmeldir.

edit: ha bir de uzaktan kumandası yoktur, aynı zamanda evrensel bir kumanda olan dreambox'umun kumandası ile çalışmaktadır.
anarşistkedi anarşistkedi
fenerbahçe erkek voleybol takımının sponsoru olan firmadır. nitekim böylece ali koç takımın amatör şubelerinin finansal krize girmesini koç ailesini devreye sokarak engellemiştir.
one of the few one of the few
ikinci eli para etmeyen bilgisayarlar üretiyorlar. teknik olarak benim atarlı toshiba'dan daha iyi özelliklere sahip olmasına rağmen toshiba'nın yarısı fiyat biçiliyor alete. satmayı düşünen almasın. biz de almadık gerçi, hediye geldi ama olsun.
damat damat
koç grubunun bünyesine kattığı, halen almanya'da en çok satın alınan televizyon markası. alman spor organizasyonlarına da ciddi sponsorlukları var.

(bkz: bundesliga)
1 /