gülay mübarek

cafune cafune
2 yıldır bir mahlukat tarafından, kendisine ve 4 yaşındaki yeğenine tecavüz etmekle tehdit edilen bir kızcağız. sesini duyurmaya çalışıyor ama kimsenin kılını kıpırdatmaya niyeti yok günlerdir. bimer'den alınan cevap tam bu ülkenin şanına yakışacak nitelikte. bomboş. tehdit eden şahıs adana'da bir öğretmen adayı. öğretmen... attığı mesajlar insanın kanını donduracak cinsten. okurken ellerim buz kesti. öyle berbat, öyle korkunç. gülay ölmemi mi bekliyorsunuz diye sitem etmiş. sitemine karşılık, benim sizlerden ricam, sesini duyurmamız. kadın/erkek fark etmeksizin, genç bir insanı bir sapıktan kurtarabilmek için bir ses de sizin olmanız. helin gitti kör kurşunlarla, gülay da gitmesin... twitter'da destek olmak için #gülayınsesiolmayageldik tag'i altında tweetler atılmakta. desteğinizi esirgemeyin.

düşünceli ren geyiği reoman düşünceli ren geyiği reoman
detaylıca okumadım ancak bimere değil direk polise gitmesi gereken kişi. bimer açıkça acil durumlarda emniyet ile iletişim kurulmasını yazıyor. ilgili kişi gözaltına alınmalı.

not: özel mesajların ifşası suç.
elfimben elfimben
uzaklastirma olayi cok sacma degil mi ya..uzaklastirdim deyip seni bi daha iplemeyen sozum ona adalet sistemi var..sen uzaklastirmayi yine sapigin insiyatifine birakiyosun..adam uzaklasip yakinlasacagina kendi karar veriyor..kiza resmen öl öyle gel denmis..2 yildir sikayetini kimse iplememis..soyal medyada adalet ariyoruz..allah adaletin eline dusurmesin.
üç hürellerin dördüncüsü üç hürellerin dördüncüsü
bütün derdin reddedilmekti lan kızın biri tarafından, ne olur, bir iki gün gurur yaparsın kendi kendine sonra unutur gider işine gücüne bakarsın de mi? normali bu işin.

bu ne lan, bu ne lan?!! nerenin manyağısın sen amına koduğumun çocuğu? psikopat mısın lan sen piçkurusu?!!! 2 yıl reddetti diye seni öldürmekten beter mi etmek lazım kadını?

ne çeşit anne baba yetiştiriyor seni başımıza bela ediyor anlamıyorum? anan baban ne ki sen ne olasan...
cafune cafune
geldiği yolların altında kalsın inşallah. adaletini sikeyim türkiye.