güneş gözlüğüyle direksiyonda oturma selfiesi

porsiyon mu ekmek arası mı porsiyon mu ekmek arası mı
hatunlarımız malum sherlock olmadığı için onlara bir fotoğraf ile bir çok şeyi anlatmaya çalışıyoruz.

"arabam var" kısmına takılmayalım it bile görse gezmeye gidecez diye kuyruk sallar zaten.

güneş gözlüğü
peki ne sike yarar bu güneş gözlüğü? zamanında beni saadet zincirine sokmaya çalışan biri ile uzun süre konuştuktan sonra "atma recep din kardeşiyiz" demistim. sonra çözüldü bu tabi. o zaman sormuştum neden bu profiller ile insanları etkilemeye çalışıyorsunuz? ruhunuzun fakir olduğu her halinizden belli iken nedir bu çaba?
bunun leveli yetmedi tabi üstünden öğrenmiş. güneş gözlüğü ile yüzde rahat ve piç bir gülümseme ile bir model oluyorlar. yattıkları yerden para kazanan, derdi tasası olmayan, sürekli gezip alışveriş yapan, aynı zamanda hedefin kendini oturtabileceği bir şablon haline geliyorlar. modelin kitlesi de boş beleş insanlar olduğu için ikna kısmında problem yaşamıyorlar. işin eğlenceli kısmı bu arkadaşlar adam sikelim derken yanlışlıkla kız düşürüyorlar.

işte sen yavrum, saçımı kaç santim kısaltsam, hangi tonu sürsem falan diye düşünürken adamlar av stratejisi geliştiriyor.
di mi ya di mi ya
araba ucuzsa, içinde
pahalıysa, dışında verilen pozlar olarak, görgüsüzlük seviyesini zorlar. bir de bu fotolar genelde face vb yerlerde profil fotoğrafı olarak kullanılır.
2
jackofalltrades jackofalltrades
mazallah bir gun gunduz vakti hiz yapar da trafik kameralarina yakalanip ceza yersem, o ceza da bir sekilde ben olmeden adresime falan ulasirsa gorme sansina erisecegim fotograftir. hem bir nevi selfie de sayilir aslinda.