haluk levent

12 /
ürkek ürkek
şimdiye kadar sayısız sanatçının konserine gittim ama bu adamın konserinden aldığım haz kadar diğerlerinden almadım. hiç mi ego olmaz bir insanda. kendini beğenmişliğin hakim olduğu sanatçı profilinin zerresi yok. sahneden inip yere çökebilecek kadar kibirsiz bir insan. o konserin sıcaklığını bugün bile unutmam.
çünkü her şey biter çünkü her şey biter
bu sıralar her yerde haluk levent var.
modern zamanın kurtarıcısı oldu, çıktı. samimiyetini falan bilmiyorum ama insanlara yardımcı olması güzel bir şey. gündemde kalmak için yapıyor olsa bile keşke herkes böyle yardımlarla gündem yaratsa.
yardım edilen için kâr en azından.
mechanism mechanism
yaptıkları ister show olsun ister yaptıklarından çıkar sağlasın umrumda değil. doğru şeyler yapıyorsa her daim saygımı kazanır. son dönemde duyduklarımı tek tek saymayacağım. bu halinden memnunum.


ravenhow ravenhow
bu adamın yaptıklarına baktıkça nasıl bir oksijen israfı olduğumu çok daha iyi kavrıyorum. ben bütün gün evde oturup kendimi yamarken ve yontarken bu adam bir dünya insana ışık oldu ve halen daha bu işe devam ediyor. kendisini gerçekten takdir ediyorum, umarım hayatta hep iyi şeylerle karşılaşır.

bir yıl önce kendisi hakkında düşüncelerim olumsuzdu. bu olumsuzluğun sebebi de yapılan iyiliklerin bu denli açık edilmesini hoş bulmamamdı. etraflıca düşününce anladım ki bu adam(ve kurduğu platform) işlerini gizlilikle yürütseydi şu an başardıklarının belki de çok daha azını başaracaktı. bu yüzden yaptıklarını da gayet tabii buluyorum. günün birinde düzgün bir gelirim olduğunda düzenli bağışçıları olacağım.
12 /