hanımeli kokusu

1 /
umde umde
sevgili kokusundan sonra yeryüzündeki en güzel koku.
yolumu değiştirmeme sebep olan kokudur.
inanılmaz güzeldir.
tuatara tuatara
hanımeli çiçeğinin bulunduğu yerlerde bahar sonu yaz başı gibi algılanabilen kokudur. kokuyu hissettiginizde evin içinde iseniz birdenbire balkona ya da pencereye doğru hareketlenebilirsiniz. haz verir.
annenizin kızlık soyadı annenizin kızlık soyadı
şu boğucu,sıkıcı,kasvetli ankara'da içimi kıpır kıpır ettiren;bünyemde taşma,çoşma isteği uyandıran alabildiğine afrodizyak tehlikeli kokudur.tüm bu etkilerinin yanı sıra ruh halime bağlı olarak garip bir dinginlik hissine de büründürdüğü olur beni.ama fırtına öncesi dinginliğidir bu ve sonrası da hiç hayra alamet değildir.
bazenbirhalgeliyor bazenbirhalgeliyor
kim açmış bu giriyi, kadın kısmısıysa beri gelsin!
doğdugum evde daha sonra odam olan yerin penceresinde iki koldan sarmaşıkları vsddı, baharı onunla anlar ve bazen son bahar da baharı hatırlatırdı
sevgilim koksun isterdim, olmadı tabi mnk!

üç hürellerin dördüncüsü üç hürellerin dördüncüsü
erkeksizlikten kırılacak, evlilikten çocuktan yana ağlayacak ama önceki erkeklerden kalbinin yaralı olduğunu vurgulayacak... reklam kokan hareketler bunlar hanımefendi. kendimi bildim bileli bekarım, şahsen böyle düşmüyorum.
2
heboslukyokyani heboslukyokyani
bu mevsimde antalya'nın farklı mahallelerinde bolca odanıza dolabilecek kokudur. mahallenize hanımeli ekin, dikin, biçmeyin. dursun.

bir de yazar versiyonu varmış. lö bişi adlı yazarın başlığına giderek lö'nün memelerine sarkıyor. (3-4 oldu sanırım.)

kendisinin cinsel tercihleriyle ilgilenmiyoru. erkek olarak eklemekte ise beis görmeden lö'nün memelerini güzel bulmasını gerçekten şüphe ile yaklaşıyorum.
lö'nün yan hesabı olabilir, gözler problemli olabilir, ilk defa bi kadının memelerine alıcı gözle bakmış olabilir.. olabilir olabilir.. neyse.
7
1 /