haribo

1 /
kint1 kint1
dünyaca ünlü alman yumuşak şeker üreticisi.hans riegel arafından bonn'da kurulmuştur.ismi de burdan gelir.hans riegel bonn.ilk jelly şeker üretimini yapmıştır.* * .ülkemizde hadımköy'deki fabrikada üretim yapmaktadır.
obsession7 obsession7
renkli renkli yumuşak mı yumuşak şeker mi şeker jelibonlar..bu yaşta hala pembelerini ben yiyeceğim die kavga edebileceğim abur cubur...
ubiquitous ubiquitous
bir dolu ürünü bulunan, günümüzde pamir şekerleme'nin türkiye distribütörlüğünü yaptığı (tadını biraz bozdular bence ya neyse) marka. "haribo ne yapsa yerim" lafını sarfetmeme ve arkadaşlar arasında alay konusu olmama kadar götürmüştür beni bu saplantım.
jelly bom jelly bom
jelibonların en şekerini üreten firma.heryerde bulunmayan,bulunduğunda saldırılan jelibonlar..
ne var ki,haribo olması yetmez kavun-karpuzlu olan berbat.
chrystal chrystal
haribo macht kinder froh und erwachsene ebenso (küçük ya da büyük ol hariboy'la mutlu ol diye çevrilmiştir) gibi sevimli bir şarkıya sahip mükemmel jelly şekerler üreten marka.
absinthe absinthe
elimizde keseyle çook şeker'in etrafında hangisinden alsak,bu çok güzel,aa bu da çok güzel,aa bu da diye dolanmamıza neden olan şekerlemelerin genel adı..hepsinden avuç avuç doldurmak istiyorum ama fiyatı ne yazık ki o kadar uygun değil..jelibonlu kısmın kilosu 20 ytl,çikolatalı kısmın kilosu ise 40 ytl'dir..
1 /