harika avcı

1 /
spotlessmind spotlessmind
sesi çok güzel olmasa da "sürünüyorum" parçasıyla akıllarda yer edinmiş şarkıcı. o şarkıdaki yorumu güzeldir, iç ezicidir, tekrar dinlenesidir.
sycrone one sycrone one
yonja hesabı olan bir sanatçıymış.evinin kurşunlanmasından arta kalan zamanda profili üzerine yoğunlaşmakta kendisi tahmin ediyorum ki.

not: burada link vardı kalkmış. keşke görüntü alsaydım zamanında.

şöyle bir göz gezdirdiğimizde favori filmlerinde "shall we dance... who is girl.... realy.... action... me a films..." gibi bir yazıyla karşılaşıyoruz. me a films isminde bir film olduğunu farkediyoruz.diğerlerine girmek bile istemiyorum.favori televizyon programlarında "nationel, genelde ekenomi cnbce" ibarelerini farkediyoruz.

sonra aradıkları bölümünde ciddi bir uyarıyla karşılaşıyoruz "bu profil sadece reel'de görüştüğüm insanlar için açılmıştır.." üzülüyoruz tabii, hayatı sorguluyoruz.

videosunda da kendi videosu var.süper süper süper.

ek: resimlere bakmadan geçmeyin.+rep pls
gunship gunship
bir zamanlar türk sinema sektörü yeşilçamın en aranılan kadın aktördür. her kadın aktörün başına geldiği gibi yaşlandıkça yavaş yavaş sinema filmlerinde görülmemeye başlamıştır sanırsam fiziksel güzelliğini kaybettiğinden dolayı tıpkı ahu tuğba, sevtap parman, serpil çakmaklı'nın başlarına gelenler gibi ne şekilde olursa olsun türk sinemasına katkıda bulunmuş, ve zaman içersinde yaptıkları unutulmuş kişilerdendir. bir zamanlar tüm ilgiyi ve beğeniyi üstlerine çekebilmeyi başarmış ve buna alışmış insanlardan olduğundan şimdilerde son derece kötü zamanlar yaşadığını tahmin ettiğim insanlardandır.
van den budenmayer van den budenmayer
çocukluk aşkımdır, hastasıydım...

taa ki bir akşam harika avcı da oynuyor diye kemal sunal'ın "iyi aile çocuğu" filmini seyredene kadar...

bütün film boyunca "nerede lan bu hatun?" diye diye filmi bitirdim, yine de göremedim...

sonradan öğrendim filmin yüzü tombiş esas kızı harika avcı'ymış...

o an aşkımın son kırıntılarını ateşe, ateşten geriye kalan küllerini de denize savurdum...
tengizkaan tengizkaan
iyi aile çocuğu adlı türk filminde kemal sunal'ın rol arkadaşıdır. medyada pek sık gözükmemesine, iğrenç bir sesi olmasına ve hiç yeni şarkı yapmamasına rağmen isminden söz ettirmesini bilen kişiliktir.
1 /