harmonica

1 /
zeus zeus
biraz hızlı bir playlist ile şuan yayında olan program..chillout havamızı bu haftalık bıraktık, alternative konsepte büründük..
troke troke
mutlaka arşivlenmesi gereken bir program oldu bu gece, 2 saat boyunca önce indie sosuna sonra da chillout sosuna buladı bizi şef aşçı zeus. eline sağlık denecek çok keyifli, tam tadında bir program oldu. teşekkürler usta'm.
kitiara uth matar kitiara uth matar
an itibariyle "dj kopar bizi" dualarına yanıt vererek, harika disco parçalar ile gece gece odada dans etmemi sağlayan "playlist"e sahip, sözlük tanrısı zeus'un dinlenesi programı.
zeus zeus
biraz kafa dağıtmak, eskilere yad etmek için 90'ların disko şarkıları temasıyla süslenmiş playlisti ile yayına girmiş radyodur..

(bkz: on air)
troke troke
konseptinin oldukça dışında bir şarkıyla giriş yapmış programdır, çok acaip şeyler olacakmış gibi bugün ya hadi hayırlısı.
troke troke
birkaç haftadır konsept giden programın bu haftaki durak noktası ucundan indie oldu, nihayetinde. sonlara doğru ağlamak isteyenleride ön sandalyelere alcaz. kaçırmayın, bir kulak kabartın, sonra alışkanlık olcak kaçırtmıycaksınız zaten.
zeus zeus
(bkz: on air)

geçen haftakine benzer bir tema ile yayına başlamış program..dediğimiz gibi ruhu bu ılık pazar gecesi acıkanlara harmonica’nın mutfağından çıkmış, alternative soslu yemekleri sunuyoruz..
1 /