harun yahya ve adnan oktar

çingene kanunları çingene kanunları
aynı kişilerdir efendim. isimlerinden ayrı ayrı bahsetmek yasak olduğu için böyle ifade etmekte fayda var; ya da harun ya ya ve adnan 0ktar başlıklarında kavuşabilirsiniz kendisine.

bu adamın eskiden broşürleri dağıtılırdı. artık tv sektörüne bağımlı olduğundan olsa gerek, pek bir ayaküstü görmüyoruz kendisini. dün irlandalı bir arkadaşıma youtube'dan adnan hoca show yapıyordum. "efenim işte bunlar kediler, bunlar memeler, bunlar kalçalar" falan derken en sevdiğim programlardan birini açıp tekrar tekrar izlemiş oldum. adeta ingilizce belgesel niteliği taşıyan programda bir yandan kültürlenip bir yandan dansa kaptırıyorsunuz kendinizi.

daha önce bahsettim mi hiç hatırlamıyorum ama 6 yıl önce bükreş'te gezerken, birileri elime harun yahya kitapçığı tutuşturmuştu -_- işte o gün anlamıştım bu adamın büyüklüğünü...

ki bugüne kadar nereye gitsem, türkiye dahil, dini gruplar tarafından hep durdurulmuşumdur. gerek masonlar, gerek bilmem ne tarikatları. amk tipimde mi bir şey var anlamıyorum. jesus cdlerinden incillere, garip gurup afişlerden ayin broşürlerine kadar bissürü materyal attılar üzerime. *
dumrul dumrul
siz emperyalist olsanız bir ülkeyi nasıl dibe çekersiniz? nasıl bağımlılığını garanti altına alırsınız?

tek tek her cemaatin tv kanalları vb olmasının sihri burda işte. din çok güzel, evrim ne kötü... mars'a gidiyorlar bana yüz bin dolar verseler söylerim orda bi şey yok, kuran'da yazıyor. odtü kapansın cami yapılsın. fen lisesini n'apcan, her yer imam hatip olsun. kadınlar poşete girsin, kadınlar çalışmasın. kız çocukları okumasın illa okuyacaksa kız erkek sınıflara ayrılsın. aleviler şöyle sünniler böyle. allah şunları sevmez bunlara bayılır. internet deccal. çocuklara aşı yaptırmayın hacamat yaptırın. psikoloğa gitmeyin cinciye gidin.

bir ülkeyi başka nasıl batağa sokarsınız?

dünya tarihinde dine yatırım yapıp da kazanmış tek ülke abd'dir. ama tabii o da bu yatırımı başka ülkelerde yapıyor. lan herifler avrupa'ya yığınla misyoner gönderiyor. fransa'ya gidiyorsun 1000 senelik kiliseler boş. sağda solda ucubik ucubik binalarda amerikan tarikatların kiliseleri açılmış. topluma din denen boku yedirebilseler ülkeyi çekebildikleri kadar aşağı çekecekler. ben amerikalı misyonerle karşılaştım herif çantasında türkçe dahil 20 - 30 dilde broşürle geziyor. isa çok tatlı isa çok süper... "dinsizim bunlarla kaybedecek zamanım yok" diyorum "bari islamı terk etmeseydiniz içinizde boşluk oluşacak" diyor dallama. sana ne yarram. benim içim gayet ferah.

kendi ülkesinde dine yatırım yaparak kazanan bir tek ülke gösterin. misal hindistan teknolojik atılım yapıyor, kucağına hemen evrim tartışması bırakın. eğitim bakanı çıksın evrimin okullarda okutulmaması gerektiği "fikrini" ortaya atsın. evet ya ne kadar zekice...

tr.sputniknews.com

goebbels'in günlüklerinde bile var. "bu abd ile ingiltere'ye yıldız falı pompalayalım böyle işlerle uğraşsınlar" diyor aq.

bu harun yahya kod adlı adnan oktar isimli beslemenin de işlevi bu. her biri cümle kurmaktan aciz cahil birer orospu çocuğu olan bütün şeyhlerin şıhların televizyon kanalı, gastesi, dergisi, yayınevi, villası, mercedesi vs olmasının hikmeti de bu.
7