hasan ali kaldırım

1 /
51 51
geçen sezonu kayserispor'da geçirip çok başarılı maçlar çıkarmasına rağmen sözlükte bir tek giri bile yazılmamış süper ligin en iyi yerli sol beki. son dönemde sol bek çıkarmada zorlanan türk futbolu için kendisi aranan adam olmasına rağmen kodaman milli takım yöneticileri bu cengaveri oynatmak yerine hala çağlar birinci veya hakan balta gibi adamları oynatarak türk futbolunun içine çok güzel sıçmaktadırlar. 2011-2012 sezonunda okay yokuşlu ile birlikte kayserispor'un en dikkat çekici futbolcusu olacağını düşünüyorum.
frigya takviminin son günü frigya takviminin son günü
kayserisporun alman menşeili sol beki.sol kulvarı soyismiyle müsemma şekilde kaldırım gibi kullanan hızlı ,genç,türk futboluna gelecek,kayserispora para,fenerbahçeye türk kontenjanında yer alabilecek iyi bir alternatif secenek vaad eden futbolcu.
tafana1 tafana1
fenerbahçemizin soner aydoğdu'dan sonraki bu seneki ikinci transferidir.

türkiye'de fenerbahçe istediği futbolcuları alır gerçeği devam etmektedir..
mossio mossio
yılın kazığı gelmiş durumda fenerbahçeye. bu sezon sol bek noktasında ilhan eker ondan daha iyi performans sergilemişti kayserisporda.
skordan sorumlu devlet bakanı skordan sorumlu devlet bakanı
bazen hamlelerde gecikmesi dışında hava toplarına hakim gözükmesiyle, ayaklarının yere sağlam basmasıyla ve sakinliğiyle milli maçlarda özellikle dikkatimi çeken oyuncu.

fenerbahçe'ye fayda sağlayacaktır. bekir ve bilica gibi dostlarımızı düşündüğümde tabi.
1 /