havalimanında 16 liraya kol böreği yemek

1 /
seniburdakimseduyamazbebek seniburdakimseduyamazbebek
bu havalimanlarında neden her şey pahalı açıklanmadı hala. iki poğaça bir bardak portakal suyuna 40 tl vermişliğim var geçen sene. özellikle de durup cafenin sahibiyle bu gerçekten 40 tl ediyor mu diye tartıştım. ikna olmadım. olamıyorum yahu. bu kadar saçma bu kadar absürd buluyorum.
typokiller kesköse typokiller kesköse
işletmelerde hâlâ hüküm süren "uçağa binmek zengin işidir." algısından kaynaklandığını düşünüyorum ben bunun.

uçak bileti almanın reklam sayıldığı, uçağa abiyelerle binildiği zamanlar seksenlerde kaldı diye biliyorum, otobüs biletinden ucuz artık çoğu iç hat bileti. bilete verdiğimin üç katını uçuşumu beklerken atıştırdıklarıma verdiğimi başka yerlerde anlatsam ağızlarını bırakıp götleriyle gülerler.

ben şahsen havaalanlarında (eğer uçuşumda ciddi bir rötar olmadıysa ve açlıktan başım dönmüyorsa) asla yiyecek - içecek alışverişi yapmam. evden çıkarken bulduğumu gömer, yine de kazanırken götümden ter akıttığım paramı âlemin şımarıklıklarına hibe etmem. işin sırrı da bu zaten bence. talebi bir düşürün bakalım arzın rayici yine böyle dağlarda geziyor mu.
di mi ya di mi ya
sizinki yine iyiymiş, kol mol birşeyler yemişsiniz . ben sadece suya 5 tl verdim antalya havalimanında. su lan su !!!
aç karnımda yuvarlandı gitti.
avangard jazz avangard jazz
25 liraya 33 lük bira içmiştim ben de.

yalnız havalimanında kol böreği yeme fikri gerçekten çok acayipmiş. havalimanında çalışıyor olsam, 20 senelik pilot olsam aklıma gelmez.

kol böreği nedir lan.
üniversiteyi bakire bitiren kız üniversiteyi bakire bitiren kız
evde bir güzel poaça veya böreğimi yaparım. yanıma bimden 35 kuruşa suyumu da alırım öyle giderim havaalanına. iki parça börekle bir bardak limonataya 50 tl veriyorsan, kusura bakma arkadaşım ama sana az bile sokmuşlar kazığı. sokağa atılacak kadar paran varsa,mahalledeki yoksul çocuklara ayakkabı mont falan al sevaba girersin bari. ama yook, bizim ahmak insanımız böyle yerlere, markalara falan parayı basınca hiç acımaz ama bir yoksula 10 lira vermeyi kendine yediremez.size müstehak.
yahudicowboy yahudicowboy
zamanında iki soğuk sandvice 28 tl vermiş olduğum aktivitenin laciverti. o deneyimden sonra önce şehir içinde bir esnaf lokantasında az çorba az kuru pilav ve bol ekmek yapıp havalimanında da starbucks'tan kahvemi içip çalımımı satıp promosyon biletimle keyfime bakıyorum.
1 /