havalimanında 16 liraya kol böreği yemek

1 /
seniburdakimseduyamazbebek seniburdakimseduyamazbebek
bu havalimanlarında neden her şey pahalı açıklanmadı hala. iki poğaça bir bardak portakal suyuna 40 tl vermişliğim var geçen sene. özellikle de durup cafenin sahibiyle bu gerçekten 40 tl ediyor mu diye tartıştım. ikna olmadım. olamıyorum yahu. bu kadar saçma bu kadar absürd buluyorum.
panicx90 panicx90
3 tane kol böreği meyve suyu 80 tl hesap gelmişti bende bu ne lan demiştim kasadaki yetkiliye geri bıraktım sanki uzaydasın ulaşamıyorsun kol böreğine ondan fiyatlar böyle.
typokiller kesköse typokiller kesköse
işletmelerde hâlâ hüküm süren "uçağa binmek zengin işidir." algısından kaynaklandığını düşünüyorum ben bunun.

uçak bileti almanın reklam sayıldığı, uçağa abiyelerle binildiği zamanlar seksenlerde kaldı diye biliyorum, otobüs biletinden ucuz artık çoğu iç hat bileti. bilete verdiğimin üç katını uçuşumu beklerken atıştırdıklarıma verdiğimi başka yerlerde anlatsam ağızlarını bırakıp götleriyle gülerler.

ben şahsen havaalanlarında (eğer uçuşumda ciddi bir rötar olmadıysa ve açlıktan başım dönmüyorsa) asla yiyecek - içecek alışverişi yapmam. evden çıkarken bulduğumu gömer, yine de kazanırken götümden ter akıttığım paramı âlemin şımarıklıklarına hibe etmem. işin sırrı da bu zaten bence. talebi bir düşürün bakalım arzın rayici yine böyle dağlarda geziyor mu.
di mi ya di mi ya
sizinki yine iyiymiş, kol mol birşeyler yemişsiniz . ben sadece suya 5 tl verdim antalya havalimanında. su lan su !!!
aç karnımda yuvarlandı gitti.
kesik saç kesik saç
yenilmemesi gereken börektir. ayda en az 4 defa uçarım daha bu zamana kadar tek birşey almış değilim havaalanından. yanıma ne yiyeceksem alıp gidiyorum. hiç işletmeye kızmayın. zorla ellerinde kaşık çatal ye demiyorlar. o kurumlar iş yapamasın ki piyasası düşsün. ama bizde öyle değil. havaalanına giden kendini dükkanlara atıyor. bir de bunun psikolojik bir tarafı var. bazı insanlar sadece ekonomik durumlarının iyi olduğunu göstermek için bilinçli veyahut bilinçsiz bir şekilde oturup birşeyler yiyip içiyorlar. bense onlara enayi gözüyle bakıyorum.
1 /