hedef olarak 100 bin fetih suresi okumak

çingene kanunları çingene kanunları
hedefimizin tehlike olduğuna delalettir.

milletin hedefi astronomide, doğa bilimlerinde, tıpta daha ileriye gidebilmek iken bizdeki hedef işte bu. gücümüz buna yetiyor demek ki.

uyumadan önce yine aklıma geldi de içimi dökeyim dedim.

edit: arkadaslar bu olay gercek idi. teyzelerimiz bir araya gelip savasan yigitlerimize ayet okuyarak destek oluyorlarmis. bana cok innovative gelmemisti ama caniniz sag olsun :/
elfimben elfimben
12 sehit haberi aldigimdan beri ölü gibiyim..belki issizlik ama her birinin tek tek facebook profillerine baktim..icim ezildi..her biri gencecik..fotograflarda gulen, nefes alip veren, icinde ask, ofke besleyen onlar yok artik..hepsinin ici bosaltildi..tum duygular öldü..ben öldüm..onlar öldü..afrine yaklastikca ölü sayisi artacak ve duyarli halkimiz survivor izleyerek sehitlerimize ah vah edecekler..simdi sehitlerimize bir fatiha okuyalim lutfen.
dumrul dumrul
sene olmuş 2018, hala kuş beyinlice politikalarla yarattıkları tabloları duayla, sureyle, ayetle geri çevireceklerine milleti inandırma peşindeler.

bir boka battıysan aklı başında bir insanın o boktan çıkabilmek için kendine soracağı ilk soru şudur: biz buraya nasıl geldik aq?

biz

buraya

nasıl

geldik

a

q?

akp'nin türkiye'yi soktuğu suriye batağından yine akp'nin verdiği gazla çıkılabileceğini düşünen adam kuş beyinlinin önde gidenidir.

az silkinin lan. azcık kendinize gelin. biraz haritaya bakın. biraz düşünün.

2011'de osmanlıyı kuruyoruz, pkk'yı bitiriyoruz ver mehteri diye anıran adamlar bugün çıkmış hala öso peşinde, hala fetih suresiyle, hala dinle, gazla, tuzla seni oyalamaya çalışıyor.

2003'te askeri anlamda neredeyse sıfırlanmış olan pkk 2011 olduğunda kendini yeniden yapılandırmış, akp'nin suriye politikası sayesinde de sadece 7 yılda ordulaşma aşamasına gelmiş.

nasıl olmuş bu, suresini ayetini dürttüğüm?

önce bi durumu tahlil et. önce bi geçilen yollara bak.

beni dinlemiyorsan aç osman pamukoğlu'nu dinle beynine soktuğumun embesili. durumun askeri açıdan ne olduğunu o anlatsın sana...
seni burnuna kadar boka sokmuşlar. burnuna kadar boka battığını sana duyurmaya çalışan herkesi polisle savcıyla khk ile yıldırma peşindeler. yetmeyince linç edilsin diye senin önüne atıyorlar. sen de hala her skim hıyar diyene tuzla koşma peşindesin.

bugün türkiye'nin önündeki en acil güvenlik tehdidi akp çetesinin kendisidir. bunu idrak edemediğin sürece de her gün daha büyük felaketlerle karşılaşacaksın ve her felaket karşısında felaketin müsebbiblerine daha çok sarılmanı, daha çok gaz ve tuz denizinde yüzmeni, daha çok duayla, bokla püsürle kendini kandırmanı isteyecekler senden.

söyleye söyleye dilimizde tüy bitti. hala sorunun kaynağından çözüm bekleyenler var. bu geri zekalılık yüzünden 1945 almanyasından beter olacaksınız.

bir millet bokunda boğulmaya bu kadar hevesliyse onu kim tutabilir aq?
2
mevsimbaharı mevsimbaharı
yani başarılı olunması için fetih suresini okumanın ya da şehitlerin ruhu için fatiha okumanın ne gibi bir olumsuz tarafı olabilir? asıl psikolojik olarak olumlu etkisi olur insanlardaki başarı inancı artar.zaten kişi inançlı olduğundan dua ettikçe umudu ve kendine güveni daha fazla olur. allah'ın yardım edeceğini düşündüğü için kendisini daha rahat hisseder.
işimiz allah'a mı kalmış gibi söylemler bana uygun gelmiyor. herkes inançlı olmayabilir ama dua edenlere sure okuyanlara da saygı duymak gerekiyor. bu zamanda sureden beklenti içine girmek gibi bir şey de olamaz. inancın zamanı olmaz ki inanç her dönemde var olacaktır ve inancın gerektirdiklerini yapmak isteyebilir insanlar...
en iyisi herkes kendisine, inancına ve bakış açısına göre hareket etsin.
bedirxan bedirxan
o fetih suresini filistin için israil e karşı okumazlar. iran suriye için okunur ama amerika rusya içinde okunmaz. malum zat kime karşı dediyse ona karşı okunur.
drtks drtks
insanların dini inançları ile dalga geçme meselesini karşıyım. hangi inançta olursa olsun. zamanında hindistan'da ineklerin örneğini verip bunla dalga geçenler vardı ona da karşıydım.

toplumlar kendi dini inancına göre yaradan'dan bir şeyi isteyebilir ve kendi inancına göre bunu allah'tan dileyebilir.