hiç iphone kullanmamış ezik

1 /
clitor eastwood clitor eastwood
(bkz: ben)
birkaç iletişim uygulaması için gerekmese mis gibin symbian'lı telefonları ya da 3210 veya 3310 falan kullanırım. şarjı 1 hafta gidiyor, sadece alo demek içün var.
diğer ihtiyaçlarımı müzik çalar, fotoğraf makinesi ve video kamera, bilgisayar gibi kendi sistemlerinde olabildiğince üst kalitede kullanıyorum.

elindeki yarak kadar siyah ekrana bakmadan yarım saat geçiremeyen ezikleri kucak dolusu sevgiyle öpüyorum. siz de iyi ki varsınız.
furious furious
teknolojisi geri, tasarımı çağ dışı(1000 liralık telefonların bile çentiği daha küçük) sırf stabil işletim sistemi yüzünden(ki o da kapalı kutu olmasından kaynaklanıyor başka hiçbir şey değil) tercih edilen dandinik bir telefon.
stabilite hariç(ki bazı androidlerin optimizasyonu çok iyi) onu ezip geçen hatta üstüne basa basa geçen pek çok android telefon görmek mümkün. he bir de 3gs kullandım ilk çıktığı zaman, o zaman da sevmemiştim hala da sevmiyorum.
kim kibu kim kibu
ezilen halkların yanında değil miyiz arkadaşlar? neden düşene bir tekme de biz vuruyoruz? iphone kullanmamış bir meczup gördüğümüzde ellerinden tutup hemen bir apple store'a götürmeyecek miyiz? bu kadar mı insanlığımızdan çıktık, yazıklar olsun. bu ülke beni her geçen gün biraz daha umutsuzluğun dipsiz çukurlarına sürüklüyor,
şuh kahkahalarla biralarınızı yudumlar, iphonelarınızla elitliğin sınıflarını birer birer atlarken, şanssız azınlığın yardım çığlıklarını duymazlıktan gelip, vicdan kapılarınızı kapatıyorsunuz birer birer.
iphone kullanmayanları koruma ve yaşatma derneği bir mesaj kadar uzağınızda. insanlığınıza kulak verin.
eflakinyas eflakinyas
kredi çekip alanı var
cebinde yol parası olmadığı halde kullananı var.
evinin kirasını ödeyemeyip kullanan mallar var
ama kullanmayan ezik öyle mi.
komedya
gore ve ötesi gore ve ötesi
11 bin liralık telefonu 1600 liralık telefonuyla ezebilen akıllı bir eziktir.

yapılan düşük ışık testlerinde iphone'u kamerası için alanların da ne kadar keriz olduğunu ispatlıyorlar;
yıllar önce galaxy note 3 aldım ve halen aynı telefonu kullanmaktayım ve telefon üzerinde istediğim her şeyi ücretsiz yapabilme imkanım var. kapalı bir sistemin kölesi olmayı tercih edenlere halk arasında çomar denildiğini unutmamanız gerekmektedir.

olur da telefonu yenilersem eğer, note 3'e windows 10 falan kurmayı deneyeceğim.
1
1 /