hiçbir zaman bir kadının sevdiği adam olamamak

benbircenin benbircenin
arkadaşlar allah aşkına.

zehir gibi insanlarsınız. mizah kültür sanat sepet ne ararsan sizde var. kim niye sevmesin ulan. biraz kendinize güvenin ya 7 milyar insan var dostlar yapmayın böyle. sizi sevmeyen böyle eziklendiğiniz için sevmiyordur. insanın enerjisini emmeyin aq yerinde. az pozitif olun. ha ne yaptıysan olmadı sevmedi kimse seni diyelim. cehenneme kadar yolları var nedir yani. hadi ordan. siktirsin gitsinler.
ben severim seni. kadın değilim ama pür sevgi vereyim sana gel tertemiz saf birader sevgisi.

yapmayın böyle lütfen.
3
piyano çalmayı bilmiyorum piyano çalmayı bilmiyorum
var böyle tanıdıklarım. ve nasıl oluyor da hiç bir şey olmamış gibi hayatlarına devam edebiliyorlar anlamıyorum. adam hayatta figüran rolünde. olmasa da olur. aslında çoğumuz için geçerli bu olmasa da olur ifadesi ama bazı insanlar gerçekten ziyadesiyle 'olmasa da olur'.

üzülüyorum ve samimiyim bu üzüntümde. umarım tez elden bu duyguyu tadarlar.
hedef ben miyim tayfun hedef ben miyim tayfun
"o da sizin ibneliğiniz" cevabını hak eden tespit.
bir tek size mi çaktılar sanıyorsunuz ?
her hal ve karda işin özü o çocukluk aşkınıza olan gideriniz ( çocukluk derken istersen 8937458934 yaşında ol burada mana ne kadar mallaştığındır ) değildir.

iş , günün sonunda ( ki sabrederseniz illa karşılaşacaksınız ) dünyadan ne aldığınızdır.
ne o , çok mu özel hissediyordun ? :) hasssiktir ordan.


sen sıradan dünyanın , sıradan fakat fazladan sorgulayanlardanısın , mutlu olmanın tek çaresi başına gelendir , ki sen bundan çok memnun olacaksın. ben şuyum , ben böyleyim falan geçeceksin .. sikerler , sen asıl başına gelecek olanları seyret , hatta gör bak nelere eyvallah çekeceksin ..
istanbulbeyi istanbulbeyi
çevremizdeki varlıklar aslında algımızın ürünleridir. biz onları kendi idea larımıza göre algılarız. yani çevreden gördüğün tepki aslında senin ürettiğin bir şey. kendinizi sevin ve kabullenin, gerisi gelir.
ravenhow ravenhow
sağlıklı düşünemeyen/düşünmeyen insanların zihninde çok büyük buhranlara sebebiyet verebilecek olan durum.

bu durumu sorun eden insanları küçümseyen, o insanlara hakaret eden insanların aşktan aşka koşan aşk böcekleri olması, muhtemelen geçmişlerinde bol bol kalp kırmış olması ve yüksek seviyede empati yoksunluğuna sahip olması muhtemeldir.
justwatch324 justwatch324
bir kızı çok sevmiştim olmadı, çok acılı bir süreç yaşadım. sonra bir kız beni çok sevdi. üzerime titredi resmen. uğraştım onu sevmeye ama yapamadım. sonuç olarak o da olmadı.

yani sevilsen bile sen onu sevmedikçe, sevemedikçe, sadece sana çok değer veriyor diye değer verdiğin birisi oluyor o kadar. ama aşk.. o başka bişey.