hoşlanılan kişiyi teğet geçmek

the goddess of ten thousand names the goddess of ten thousand names
ben bundan bir sene önce kadar birinden hoşlandım. uzakta yaşıyor ama sık gittiğim bir yer. bi sene boyunca aynı ortamlara denk geldik. getirttim hatta ama şerefsiz yüz vermedi. ahah. en son gittiğimde tam istanbul'a döneceğim gün hatta bir yarım saat kala arkadaşı geldi, selam verdi tanıştık falan. hay dedim şansıma tüküreyim. sonra elimde bavul döndüm tabii. öyle içimde ukde kaldı. bi gece fazladan kalsam bir şeyler değişir miydi ki? ayrıca bi sene ne ya? insanlar arası iletişim bu kadar zor ve yorucu olmamalı.
gavriloviç gavriloviç
valla arkadaşlar, sevinilmesi gereken hede. teğet geçecek kadar yaklaşıyorsanız iyisiniz yani.
ben birinden hoşlandım, londra'da işe girmiş. londra ne ya?

teğet iyi yani, ben resmen düzlem soktum araya.
diren bonibon diren bonibon
birinizin daire diğerinizin doğru(ışın ya da yarı doğru da olabilir matçılar konuşsun bunu da) olduğunuz hallerde yaşandığı düşünülürse teyet geçilmesi en iyisi. kısa bir flört hop hızlıca uzaklaşma. siz birinin içinden geçmemiş olursunuz ya da tam aksi. yıl olmuş 2019 bu saatten sonra bir de yanlış kişiye mi aşık olalım.

ikiniz de daire olursanız oluşturun kesişim kümesi kime ne? ya da iki doğru birleşin bir daha kalın doğru oluşturun kime ne asdasd

üçgenler ve dörtgenler( genel çoklu genler) affedin örnek gelmedi. geometrim de burada sona erdi. lise geometrisi bu kadar. (yazar burada hata yaptıysam ağzıma sıçmayın diyor.)