hoşlanılan kızın yürüyen ansiklopedi çıkması

avangard jazz avangard jazz
gözlüklü, ineğimsi bir tip olması yeterli benim için. yürüyen ansiklopedi olmasa da olur. bi de uzun boylu olursa dadından yenmez. çok çekici geliyorlar bana.

hoşlanılan kızın böyle çıkmasından ziyade böyle olduğu için hoşlanırım zaten.
mutlay mutlay
ne mutlu sana işte. saçma sapan ayakkabı, gezme tozma, hava atma derdinde olmayan birini bulmuşsun. bu arada dediğin bilgiçlik taslamayı bilgili bir insan yapmaz (bana göre) çünkü herkesin anlayamayacağını bildiği için söz dökmenin boşuna olduğunun farkına varmıştır, tabi herkes bir değil, yapan da vardır. belki karakter ile ilgilidir.
mrsteacher mrsteacher
eşim tarafından her daim bu şekilde tanımlanan biriydim ilişkimiz boyu. sonra evlenince cidden, işler pek aynı kalmadı bu açıdan. ben normalin dışında hiçbir şey yapmasam da uzun vadede karşı tarafta sıkıntılar baş gösterdi.

niyeyse diline vurdu bu olay mesela, böyle bir "şaka yapıyorum ya" lafları ardına "senin kadar kitap okumasak da", "senin kadar bilmesek de" hezeyanları iliştirildi. halbuki benim hiç böyle iddialarım, meselelerim yoktu. "şakasına" kendini yüceltti falan. ayarları bozuldu yani baya bildiğin.

yani demem o ki, bence o kadar şeetmeyin şaapmayın.
epoksietan epoksietan
şimdi kimse kusura bakmasın ama öyle kızlar var ki bunlar okumaya mesafeli ev kızı falan da değil, tek bildikleri magazin, giyim, dedikodu. yani ev kızı dediklerimizin bile en azından bi el işi yapma pasta börek yapma beceresi var. kışın isteseniz üşenmez size kazak bile örerler. evi çekip çevirirler. gelelim bizim sözde okuyan kızlarımıza. hocanın verdiği notların altını pembe kalemle çizip satiri satirina ezberlemekle aydın olunmuyor malesef. ayrıca bunların bir egoları oluyor sormayın gitsin. okumuşlar güya ama kafa hala taşdevri kafası. beğendikleri erkekte ilk baktıkları şey para. karakter falan önemli değil zenginse biraz da tipi düzgünse tamam. bunların erkek versiyonu da var tabiki(hayatı futbol, pes, ntv spor olanlar. ayak kokuları odayı sarmasa yaşadıklarını bile farketmezsiniz). o yüzden ben böyle ansiklopedi gibi bir kıza rastladıktan sonra karakterlerimizde uyuşuyorsa bırakmam. insallah kitaplardan bahsedebileceğim birlikte seyahat etmekten hoslanacagim birisiyle evlenirim.
wendera wendera
yalan annem. burada evlenirim derler evlenince de çok biliyor çok bilgiç bana az düşüneni az sorgulayanı lazımmış derler.
erkekler bilgili bilmiş kadın sevmez. bilgisi mi lazım bana der sonra da.

he burada daha düne kadar kadın vücudu fantazilerini yazan erkekleri bu başlıkta yakaladım ya ben şok. samimiyetsizler sizi.
sickgod sickgod
bana küçüklükten beri böyle kızlar sevemezmiş gibi geliyor ya da kesinlikle terk ederler. karakterim sanırım böyle evrildiğinden, olur da böyle bir kızdan hoşlanırsam çömelip geçmesini beklerim.