hotmail

2 /
skyish skyish
yahoo ile kıyaslanınca çok az gelişmiş özelliği olmasına rağmen ve özellikle web sayfası görünümünün de hoş olmamasına rağmen sırf msn messenger özelliği dolayısıyla kullanılar mail servisi.başka mail adreslerine ek kullanılabilir ama tek başına insanı tatmin etmez.başka ülkelerde yaşayan insanlara fazla mail kapasitesi verirken ülkeyi türkiye seçince daha az yer verdiği bilinen adres.yine de milyonlarca kullanıcısı var.
zeus zeus
spam mail koruması dünyadaki tüm e mail servisleri arasında en kötüsüdür..o denli büyük konuşuyorum, ama gerçekten hiç bir işe yaramıyor..bir de millet aya gitti, benim e-mail kutum halen 2 mb..tavsiye etmiyorum..
plectrum plectrum
memleketi abd* yapıp makul bir posta kodu uydurduğunuzda, önce 25 mb, sonra da 250 mb veren dandik e-mail servisi. ayrıca böyle yaparak sağdaki iğrenç green card reklamlarından da kurtuluyorsunuz. hem de abd'li olmadan!

hayır, türkler nasıl olsa mail falan kullanmazlar mı diyorlar anlamış değilim. 2 mb kime yeter ya! neredeyse bir disket kadar!
twinkle twinkle
bir arkadaşımın yalancısıyım, xss açığı bulunmuş olan mail servisidir. bu sayede şifrenizi yazmanıza gerek kalmadan, mailinizi ele geçirmek isteyen birisinin size verdiği linke tıkladığınız an cookieleriniz o kişinin erişebildiği bir log'a kaydedilmektedir. ciddi olarak söylüyorum ki bu açık şu anda hacker-lamer tayfası tarafından gayet başarılı şekilde uygulanmaktadır. bunun çaresi ise arkadaşlarınız tarafından mailinize gönderilen linklere www.anonymouse.org ve benzeri siteler üzerinden girmek olabilir diye düşünüyorum.

bu derece forward mail vari bir giri girdiğim için de ayrı bir tiksindim kendimden.
hansvoralberg hansvoralberg
cinlikleriyle gülümseten web tabanlı mail şeysi.

eğer login ekranında e-posta adresinizi yanlış yazarak oturum açmayı denerseniz, bir sonraki ekranda e-posta adresinin yanlış yazıldığı uyarısıyla birlikte "e-posta adresimi kaydet" seçeneği seçili olarak geliyor.

bir insana bu kadar ince gerizekalı muamelesi yapılabilir. yetkilileri buradan tebrik ediyorum...
options options
enteresan bir güvenlik ve spam sistemi olan web mail hizmeti.
zira microsoft'un kendi gönderdiği yılbaşı kutlamasına, "bu iletideki ekler, resimler ve bağlantılar güvenliğinizi sağlamak için engellendi" uyarısı veriyor.
hep onaltida hep onaltida
2002 yılından önce kaydolan bazı kullanıcıların outlook express 'ten ücretsiz yararlanabildiği posta sağlayıcısı lakin ip adresi tespitini sonlandırması nedeniyle kullanıcılarını daha bir savunmasız hale getirmiştir.
2 /